Kuchnie Pinio Nowoczesne Meble Kuchenne

Ekskluzywne meble na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. Witosa 2c, 43-100 Tychy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kuchnie Pinio Nowoczesne Meble Kuchenne
ul. Witosa 2c, 43-100 Tychy śląskie
NIP
6461389861
Telefon
Kuchnie Pinio Nowoczesne Meble Kuchenne

Informacje

Opis działalności firmy Kuchnie Pinio Nowoczesne Meble Kuchenne w Tychy
Siedziba firmy Pinio znajduje się w Tychach, w województwie śląskim. Na rynku działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1999 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie mebli na wymiar.
Produkty i usługi
Głównie zajmujemy się wykonywaniem mebli kuchennych, ale podejmujemy się również realizacji mebli do innych pomieszczeń. Nasza oferta obejmuje między innymi:
- meble dziecięce,
- meble łazienkowe,
- szafy,
- garderoby.

Wykorzystujemy też panele dekoracyjne w różnych aranżacjach. Mamy bogatą ofertę, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. W jej skład wchodzą też kuchnie fornirowane, kuchnie angielskie i przestronne kuchnie z wyspą.

Wykonując projekty kuchni dokładamy wszelkich starań, żeby były one ciekawe, funkcjonalne i wygodne, a przede wszystkim wykonane z trwałych materiałów. W naszych realizacjach dobór producentów akcesoriów, frontów to nie jest przypadek. Wszystkie okucia, które stosujemy, w tym siłowniki, zawiasy, kosze czy szuflady, czyli najbardziej eksploatowane w każdych meblach części, są produkcji firmy Kessebohmer albo Blum. Co ważne, na wszystkie te elementy nasi klienci otrzymują dożywotnią gwarancję wymienionych producentów.

Naszym marzeniem jest, by przebywanie w wykonanej przez nas kuchni, było dla naszych klientów przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.

Wiemy jak zachować odpowiednie proporcje pomiędzy modą, trendami, a funkcjonalnością wnętrza.

Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo w doborze artykułów gospodarstwa domowego, zaprojektowaniu i wykonania garderoby bądź szafy.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Pinio.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Kuchnie Pinio Nowoczesne Meble Kuchenne z lokalizacji: Tychy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń