Sebastian Przewdzing

Profesjonalnie porządkowanie terenu po budowie.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. św. Wawrzyńca 12/4, 41-807 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
787 302 665
Sebastian Przewdzing

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Sebastiana Przewdzinga zlokalizowana jest w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Do naszych obowiązków należy między innymi wyburzanie budynków oraz porządkowanie terenu po budowie. Wykonujemy szereg czynności umożliwiających pozbycie się zbędnych materiałów z placu budowy oraz po remontach.

Oferujemy usługi takie jak:
- wywóz gruzu,
- sprzątanie mieszkań,
- sprzątanie domów,
- wyburzanie bloków,
- prace rozbiórkowe,
- rozbiórki budowlane.

Dysponujemy doskonałej jakości sprzętem przystosowanym do każdego zadania związanego z oporządzaniem powierzchni. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania nawet trudnych prac.

Jesteśmy elastyczni względem wymagań klienta, dlatego szczegóły realizacji skrupulatnie i szczegółowo omawiamy jeszcze przed przystąpieniem do prac. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów, bowiem ich satysfakcja z efektu jest dla nas najistotniejsza.

Zapewniamy terminową, sprawną i bezproblemową realizację, a także fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maciek
Znakomici specjaliści, w wyburzeniach i sprzątaniu terenu po budowie nie mają sobie równych. Profesjonalny sprzęt, świetna ekipa - to gwaranty sukcesu. Polecam z czystym sumieniem.
Z
Zbyszek
Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie - od szczegółowego omówienia zakresu usługi, przez fachowe i profesjonalne doradztwo, po sprawną i terminową realizację usług. Polecam!