Ledwon Sylwester Ledwon

Wynajem, transport i montaż rusztowań elewacyjnych

Rusztowania i szalunki
al. Szczęście Ludwika 3, 41-807 Zabrze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ledwon Sylwester Ledwon

Informacje

Opis działalności
Firmę Ledwon, znajdującą się w Zabrzu, prowadzi Sylwester Ledwon. Od niemal dwóch dekad działa w branży konstrukcji rusztowaniowych, zapewniając klientom pełną obsługę w tym zakresie. Dostarcza solidne konstrukcje przydatne na każdej budowie.
Produkty i usługi
Rusztowania to tymczasowe konstrukcje, dzięki którym można bezpiecznie prowadzić prace na wysokości. Przydają się podczas realizacji prac wykończeniowych, instalacyjnych, budowlanych czy konserwatorskich. Biorąc pod uwagę sposób użytkowania, dzielimy je na rusztowania jezdne i elewacyjne. Firma Ledwon z Zabrza zajmuje się wynajmem, transportem, montażem oraz demontażem tych drugich.

W ofercie firmy można znaleźć nowoczesne:
- rusztowania elewacyjne typowe,
- rusztowania aluminiowe jezdne.

Nie ograniczając się wyłącznie do dzierżawy konstrukcji, prowadzi też sprzedaż rusztowań takich firm, jak: Plettac, RUX czy Layher.

Współpracuje z sektorem energetycznym oraz przemysłem chemicznym, dostarczając im rusztowania o standardowej i złożonej konstrukcji. Oferuje także konstrukcje idealne do prowadzenia prac budowlanych i modernizacyjnych w kościołach oraz innych budynkach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

RUX,