Firma Dolecki Producent Maszyn

Produkcja wytrzymałych i bezpiecznych maszyn produkcyjnych

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Asnyka 13, 41-800 Zabrze śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 230 48 15
322304815
biuro@dolecki.eu
322304816
502559797
Firma Dolecki Producent Maszyn

Informacje

Opis działalności
Firma Dolecki zajmuje się produkcją profesjonalnych maszyn przemysłowych, urządzeń oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych głównie przy produkcji świec, zniczy i przetwarzaniu surowców parafinowych. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Zabrzu, a na rynku działamy od 2002 roku. Właścicielem firmy jest Arkadiusz Dolecki.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji maszyn przeznaczonych dla producentów świec i zniczy oraz dla firm, które zajmują się przetwarzaniem surowców parafinowych, również w celu odsprzedaży. Świadczymy usługi w zakresie:

- automatyki przemysłowej,
- doradztwa technicznego,
- obróbki skrawaniem,
- serwisu maszyn,
- układów hydrauliki siłowej,
- układów pneumatycznych.

Pomagamy firmom w zakresie technologii produkcyjnej wyrobów parafinowych. Wyposażamy nowopowstałe zakłady produkcyjne oraz oferujemy swoje produkty firmom już istniejącym, które chciałyby poszerzyć swoje parki maszynowe. Poza dostarczaniem sprzętu, zajmujemy się również szkoleniami pracowniczymi oraz wdrażaniem nowych rozwiązań. Przeprowadzamy remonty oraz modernizujemy sprzęt. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w naprawie naszych maszyn lub maszyn innych producentów. Doradzamy naszym Klientom przy szukaniu rzetelnych i profesjonalnych dostawców surowców do produkcji świec oraz zniczy.

Nasze produkty projektujemy tak, aby spełniały one wszystkie obowiązujące normy. Podczas projektu zachowujemy zasady ergonomii i staramy się, by nasze maszyny były bezpieczne, przyjemne w pracy oraz bezpieczne dla środowiska. Wszystkie nasze produkty posiadają oznaczenie CE. Części do budowy sprzętu pozyskujemy w pełni z legalnych źródeł, a podzespoły, których używamy, zawsze są nowe i wykonane w najwyższej jakości.

Serdecznie zachęcamy zainteresowane firmy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa, Katowice, Zabrze, Szczecin

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń