Urszula Czerwik mgr

Wykonujemy protezy, mosty i korony

Stomatolodzy i protetycy
ul. Czołgistów 29/1, 41-800 Zabrze śląskie
(10 opinii) napisz opinię
Urszula Czerwik mgr

Informacje

Opis działalności
Pracownię Protetyki Dentystycznej założyliśmy w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką firmy jest Urszula Czerwik.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1988 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie estetycznych uzupełnień protetycznych. Oferujemy między innymi korony i mosty porcelanowe na podbudowie stali lub pełnoceramiczne. Zadbamy o piękny uśmiech naszych Pacjentów.

Zakres naszych usług obejmuje:

- prace kombinowane na zatrzaskach,
- prace kombinowane na zasuwach,
- prace kombinowane na teleskopach,
- prace kompozytowe,
- uzupełnienia ruchome
- protezy akrylowe,
- szkielety,
- szyny wybielające
- szyny zgryzowe,
- aparaty ortodontyczne.

Zajmujemy się również naprawą protez. Służymy pomocą w projektowaniu protez i doborze koloru.

Wykorzystując zaawansowany sprzęt i wiedzę naszych specjalistów, zapewniamy najwyższy poziom, bezpieczeństwo i komfort świadczonych usług.

Więcej informacji na temat Pracowni Protetyki Dentystycznej, którą prowadzimy w Zabrzu, można otrzymać po kontakcie telefonicznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
M
Maurycy
Pracownia na czas wykonała dla mnie most porcelanowy. Koszty za usługę były przystępne.
N
Natalia
Pracuje tutaj bardzo dobry i doświadczony protetyk, który potrafi zaprojektować protezę o nietypowych kształtach.
I
Iza
Pracownia wykonuje protezy na naprawdę solidnych komponentach. Dbają o jakość materiału, ale także o każdy milimetr wykonanej konstrukcji. W ten sposób pacjent czuje komfort podczas noszenia.
K
Kuba
Nowoczesna pracownia protez. Odpowiednie narzędzia oraz ogromna wiedza w zakresie protetyki ze strony osób pracujących. Ceny za realizację zlecenia przystępne, polecam.
A
Artur
W tym gabinecie można liczyć na rady specjalistów i fachową opiekę protetyczną. Polecam.
K
Kalina
Chodzę do tego gabinetu od lat. Pracują tam najlepsi specjaliści, którzy potrafią zadbać o mój uśmiech. Serdecznie polecam.
B
Bartosz
Kolor protezy częściowej został idealnie dobrany do odcienia moich zębów. Jestem pod wrażeniem, bo nie widać między nimi żadnej różnicy.
J
Jowita
Korony porcelanowe zostały założone w bezbolesny sposób. Mogę polecić ten gabinet każdemu, kto zwraca uwagę na profesjonalizm.
B
Bożena
Zdecydowałam się na skorzystanie z szyn wybielających. Już po pierwszym zastosowaniu widać duże efekty. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć białe i lśniące zęby.
T
Tomasz
Udałem się do tej pracowni protetycznej w celu założenia aparatu ortodontycznego. Zostałem profesjonalnie obsłużony i poinformowany o różnych rozwiązaniach.