Kulu. Firma remontowo - budowlana. Pietrek-Jankowski D.Okna.

Okna, drzwi, rolety, tynki, odśnieżanie

Okna
ul. dr. Henryka Jordana 72 d/3, 41-808 Zabrze śląskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kulu. Firma remontowo - budowlana. Pietrek-Jankowski D.Okna.

Informacje

Opis działalności
Firma remontowo - budowlana Kulu swoją siedzibę ma w miejscowości Zabrze, na terenie województwa śląskiego. Założycielem przedsiębiorstwa jest Pietrek Jankowski. W zakres naszych usług wchodzą okna i drzwi, ale również wszelkie usługi związane z remontami.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie budowlano-remontowym. Naszą pracę wykonujemy zarówno na terenie Zabrza, jak i całego województwa śląskiego. Specjalizujemy się także w wymianie, naprawach i montażu produktów typu okna, drzwi, panele podłogowe czy rolety.

Montowane przez nas okna i drzwi pochodzą uznanych na krajowym rynku producentów. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i zawsze pozwolą Państwu utrzymać odpowiednie nasilenie światła i ciepła w pomieszczeniu.

Wszystko wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy od każdego z naszych Klientów podchodzą indywidualnie, starając się sprostać jego oczekiwaniom. To właśnie nasi specjaliści, oraz nowoczesny sprzęt, z jakiego korzystają, gwarantują Państwu usługi najwyższy lotów – profesjonalnie wykonane, zawsze w terminie, ale i w konkurencyjnych cenach.

Pierwsza nasza wizyta, polegająca na wycenie, jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy się z nami skontaktować, podamy Państwu dokładną wycenę, a to Państwo zdecydują, czy podpiszemy umowę czy nie - bez żadnych zobowiązań i niepotrzebnego stresu. Gwarantujemy bowiem nie tylko wysoką jakość, ale i przyjazną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń