Pryzmat Krzysztof Belka

Profesjonalne usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Dworcowa 4/1, 41-800 Zabrze śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pryzmat Krzysztof Belka

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w pracach związanych z regulacjami stanów prawnych nieruchomości. Nasza siedziba znajduje się w Gumnej. Właścicielem jest Krzysztof Belka. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Działamy dla Państwa od 1995 roku. Świadczymy dla Państwa profesjonalne usługi geodezyjne. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy świadczyć dla Państwa usługi, takie jak pomiary sytuacyjno-wysokościowe czy pomiary powykonawczo inwentaryzacyjne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nie boją się pracy w trudnych warunkach.

Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną inwestycji. Sporządzamy dokumentacje do celów prawnych. Zajmujemy się podziałami nieruchomości oraz tworzymy dla Państwa dokładne mapy do celów projektowych. Cieszymy się uznaniem oraz doskonałą renomą, o czym świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Zakres naszych działań to:

- opracowania numeryczne map,
- wznowienia znaków granicznych,
- wytyczanie obiektów budowlanych,
- badania przemieszczeń,
- ewidencja dróg.

Wykonujemy również inwentaryzacje porozbiórkową. Stale szkolimy się, aby jak najlepiej odpowiadać Państw potrzebom. Cechuje nas precyzja oraz stawianie potrzeb klienta na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z Biurem Geodezyjnym Pryzmat.
Marki i specjalizacje
Nasze prace wykonywane są głównie na terenie Górnego Śląska. Dotychczas wykonywaliśmy prace na terenie miast: Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Ruda Śląska oraz gmin Zbrosławice, Tworóg, Ożarowice, Knurów, Gierałtowice.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, gliwicki, Katowice, tarnowski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń