Janusz Samborski Pracownia stomatologiczna

Nowoczesna pracownia protetyczna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Dygasińskiego 43, 41-800 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Janusz Samborski Pracownia stomatologiczna

Informacje

Opis działalności
Pracownię stomatologiczną prowadzimy od 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Janusz Samborski.
Produkty i usługi
Mamy duże doświadczenie w pracy protetycznej. Dzięki temu zapewniamy Państwu jak najlepszą obsługę. Mamy spore grono stałych Klientów. Do naszych zadań wchodzi przygotowywanie protez. Chcemy, by mieli Państwo piękne i wygodne uzębienie. Możecie nam zaufać.

Specjalizujemy się w przywróceniu uzębienia jak najbardziej zbliżonego do tego naturalnego. Pracujmy przy pomocy stale aktualizowanych urządzeń.

Nasza oferta to:

- prace protetyczne na implantach,
- implanty,
- protezy akrylowe,
- korony,
- mosty,
- uzupełnienia elastyczne.

Wykonujemy korony i mosty na podbudowie metalowej licowane porcelaną. Stosujemy elementy zatrzaskowe we wszystkich uzupełnieniach protetycznych. Dodatkowo podejmujemy się realizacji wkładów koronowo-korzeniowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Gabinet protetyczny
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
Cezary
Mam ich protezę stałą już od dłuższego czasu. Muszę przyznać, że to idealnie rozwiązanie. Zęby są praktycznie jak swoje. Polecam.
O
Omilya
Świetnie, że mają takie elastyczne protezy. To dla mnie idealne rozwiązanie. Dzięki temu praktycznie nie czuję, że mam protezę

Słowa kluczowe