Kłunduk Grzegorz Przedsiębiorstwo konsultingowe Agm

Dzięki nam Twoja firma odpowiednio rozłoży skrzydła.

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Handlowa 2, 41-807 Zabrze śląskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 331 61 76
Może cię zainteresować
Kłunduk Grzegorz Przedsiębiorstwo konsultingowe Agm

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą konsultingową o nazwie AGM. Jej właścicielem jest Grzegorz Kłunduk, a nasza siedziba znajduje się w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się przede wszystkim przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP czy też pomagamy firmom naszych Klientów odpowiednio rozłożyć skrzydła i zacząć działać niezwykle efektywnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Jako firma konsultingowa mamy za zadanie zagwarantować firmom naszych Klientów odpowiedni rozwój i bardziej efektywne działanie. Poprzez podjęcie z nami stałej współpracy możemy Państwu zagwarantować optymalizację kosztów, które są nieodłącznym elementem utrzymania standardów w przedsiębiorstwach. Zwłaszcza w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Pomagamy jednak zdobyć odpowiednie środki na rozwój przedsiębiorstwa. Naszym założeniem jest profesjonalne i kompleksowe podejście do procesu pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej, dlatego zanim podpiszemy umowę na realizację usług doradczych, staramy się poznać potrzeby inwestycyjne Klienta w obrębie posiadanej infrastruktury, jak i rozwoju zasobów ludzkich.

Oferta dotyczy sporządzania i składania wniosków z Funduszy Europejskich, funduszy odpowiednich ministerstw, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pozostałych źródeł dofinansowania działalności gospodarczej i statutowej ze źródeł Unii Europejskiej i środków krajowych.

Ponadto przeprowadzamy przeróżne szkolenia z zakresu BHP, jak i świadczymy wiele różnych usług w tym właśnie zakresie. Potrafimy stworzyć wzory dokumentów, jak również instrukcje BHP do posiadanych w przedsiębiorstwie maszyn i urządzeń. Dodatkowo sporządzamy dokumentację powypadkową oraz karty wypadku w drodze do, jak i z pracy. Można na nas liczyć w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych i kontroli pracy.

Dodatkowo na rzecz Klientów umożliwiamy na wdrożenie w prowadzonej firmie czy też przedsiębiorstwie systemów zarządzania jakością. Dzięki temu możecie Państwo nieustannie być o kilka kroków przed konkurencją i niezwykle efektywnie pełnić swoje zadania. Ma to wówczas miejsce sprawniej oraz dokładniej, aniżeli dotychczas.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą AGM z Zabrza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń