Ledor PUHRB Dekarstwo

Twój dach w dobrych rękach!

Dachy i usługi dekarskie
ul. Kościuszki 21a, 41-807 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Ledor PUHRB Dekarstwo

Informacje

Opis działalności
Firma LEDOR DEKARSTWO powstała w 1996 roku. Siedziba znajduje się w Zabrzu, działamy na terenie całego śląska. Dbamy o Wasze dachy ! Zajmujemy się wieloma usługami z branży budowlanej od robót dekarskich, po roboty budowlane i wynajem podnośników.
Produkty i usługi
Nasza firma to zespół doświadczonych pracowników, którzy zajmują się pracami dekarskimi od 1985 roku. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i dużych korporacji. Pracujemy dla kopalni, wspólnot mieszkaniowych i prywatnych firm.

Realizujemy zamówienia na najwyższym poziomie, dzięki czemu posiadamy wielu Klientów na terenie całej Polski. Składa się na to terminowa realizacja projektów, perfekcjonizm i wieloletnie doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
-wynajem zwyżki,
-roboty dekarskie,
-roboty budowlane.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami dachów, czyli uszczelnianiem, foliowaniem i wymianą uszkodzonych elementów. Wykonujemy krycie dachówką ceramiczną, cementową i systemową. Wykonujemy krycie papą termozgrzewalną, we wszystkich gatunkach, na życzenie Klienta. Pomagamy w doborze odpowiedniego materiału. Montujemy dachy z blachy i blachy systemowej, membrany dachowe, folie dachowe, rynny i więźby dachowe. Zakładamy obróbki blacharskie z blach, murujemy kominy, montujemy okna dachowe, świetliki, wyłazy, drabinki, schodki dachowe i ławy kominiarskie. Możemy udrożnić kominowy przewód wentylacyjny, ocieplić komin, zlokalizować przecieki i zutylizować stare poszycie dachowe.

W ramach robót budowlanych zajmujemy się wykończeniami wnętrz. Możemy położyć gładzie gipsowe i postawić ściany działowe. Estetycznie i precyzyjnie pomalujemy i wytapetujemy ściany. Montujemy podwieszane sufity i płyty kartonowo gipsowe.

Każde z naszych prac, są objęte gwarancją. Doradzamy w wyborze odpowiednich produktów i materiałów.

Wynajmujemy również podnośniki koszowe 24m na okres krótko i długoterminowy. Urządzenie jest wyposażone w podwójny pantograf, który umożliwia podnoszenie oraz opuszczanie wysięgnika w pionie na pełnym wysięgu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Ledor z Zabrza. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jan
Niespotykana jakość wykonania, chłopaki sie starają w każdym szczególe
S
P
Stalko P.
Solidna Firma. Już drugi raz wywiązała się z prac w wyśrubowanym terminie, z takimi można współpracować.

Słowa kluczowe

dach,
papy,