Karol-Bud Jacek Karolak

Kompleksowe prace budowlane i remontowe

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Mickiewicza 84/3, 41-800 Zabrze śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
791 081 342
Karol-Bud Jacek Karolak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Karol-Bud znajduje się w Zabrzu, a jej specjalnością są prace budowlane i remontowe. Prowadzone są przede wszystkim w obiektach mieszkalnych. Właścicielem firmy jest Jacek Karolak.
Produkty i usługi
Duże doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych oraz stosowanie specjalistycznych narzędzi sprawiają, że firma Karol-Bud jest w stanie wykonywać nawet najtrudniejsze zlecenia. Podejmuje się remontowania domów i mieszkań oraz wznoszenia domów od podstaw. Po doprowadzeniu budowy do stanu surowego pracownicy przedsiębiorstwa rozpoczynają prace wykończeniowe. Polegają one m.in. na wykonywaniu instalacji wewnętrznych, takich jak wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Zajmują się też białym montażem, czyli podłączaniem toalet, wanien, umywalek, brodzików i innych elementów ceramicznych oraz armatury. Prace prowadzone we wnętrzach obejmują również kafelkowanie płytkami ceramicznymi i terakotą ścian i podłóg. Inne usługi realizowane przez Karol-Bud to:
-tynkowanie,
-malowanie,
-szpachlowanie,
-układanie paneli podłogowych,
-montaż płyt kartonowo-gipsowych.

Firma ma też doświadczenie w docieplaniu poddaszy. W tak izolowanym od zimna miejscu można urządzić dodatkowe pomieszczenie, np. sypialnię dla gości.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności Karol-Bud. Po więcej najlepiej zadzwonić pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Pawel1977
Fachowcy od prac wykończeniowych. Dom nadaje się do zamieszkania. Jest funkcjonalny i estetyczny.
K
kris1967
Instalacja elektryczna działa bez zarzutu. Bałem się o to, bo używam wielu urządzeń elektrycznych, ale na szczęście firma Karol-Bud zna się na tego typu pracach.
A
Adrian
Firma Karol-Bud wyremontowała mieszkanie, które odziedziczyłem po krewnym. Od wielu lat nic w nim nie było robione, więc było w opłakanym stanie. Teraz, po pracach prowadzonych przez firmę wygląda jak nowe. Nowe płytki, podłogi, instalacja, farba na ścianach i suficie nadały wnętrzu świeżości i sprawiły, że mieszkanie tu jest zdecydowanie przyjemniejsze.