Kornelia Profus Sala bankietowa

Organizacja uroczystości w wykwintnym miejscu

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Sejmowa 39, 41-811 Zabrze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 275 61 24
Kornelia Profus Sala bankietowa

Informacje

Opis działalności
Sala bankietowa, której właścicielką jest Kornelia Profus, znajduje się w Zabrzu ma terenie województwa śląskiego. Działalność istnieje od 1998 roku. Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami bankietowymi, w których panuje przyjazna, domowa atmosfera.
Produkty i usługi
Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość serwowanych potraw. Pracują u nas bardzo zdolni kucharze, którzy z pasją przygotowują dla gości tradycyjne, wykwintne dania. Gwarantujemy szeroki wybór świeżych i zdrowych potraw. Z listy dań weselnych Klient ma możliwość skomponowania własnego menu lub może skorzystać z propozycji dobranych przez naszych mistrzów kuchni. Zachęcamy do zorganizowania w atrakcyjnych cenach obiadów weselnych, które cieszą się coraz większą popularnością.

W ramach organizacji przyjęć oferujemy:

-dekoracja wybranymi kolorami
-brak korkowego za wniesiony alkohol
-możliwość dostarczenia własnych napojów bez ponoszenia dodatkowych kosztów
-przestronny parking
-kieliszki ozdobne dla Młodej Pary
-tradycyjny chleb weselny na powitanie Młodej Pary
-dekoracja z żywych kwiatów na stół

Jest dla nas zaszczytem, gdy nowożeńcy wracają do nas po jakimś czasie, żeby zorganizować chrzciny, komunie czy rocznicę ślubu. Posiadamy duże grono gości, dla których staliśmy się restauracją rodzinną.

Sala bankietowa to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, między innymi śluby, rocznice, urodziny. Naszym gościom zapewniamy dostęp do ogródka letniego, który jest idealnym miejscem na chwilę wytchnienia podczas imprezowych szaleństw.


Zapraszamy do skorzystania z oferty Sali Bankietowej z Zabrza w województwie śląskim. Zachęcamy również do odwiedzin na naszej strony internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń