Mieczysław Ondycz Usługi Ogólnobudowlane - Czyszczenie Kanalizacji Centralnego Ogrzewania

Malowanie i tapetowanie
ul. Sienkiewicza 5 lok. 5, 41-800 Zabrze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
504 383 305
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 5 lok. 5, 41-800 Zabrze śląskie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Mieczysław Ondycz Usługi Ogólnobudowlane - Czyszczenie Kanalizacji Centralnego Ogrzewania jest Malowanie i tapetowanie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zabrze w województwie śląskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 504 383 305 lub mailowy: ondyczpiotr@gmail.com
Z przedstawicielem firmy Mieczysław Ondycz Usługi Ogólnobudowlane - Czyszczenie Kanalizacji Centralnego Ogrzewania możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-800 Zabrze ul. Sienkiewicza 5 lok. 5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Mieczysław Ondycz Usługi Ogólnobudowlane - Czyszczenie Kanalizacji Centralnego Ogrzewania. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.