Krzysztof Blacheta

Profesjonalne wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz
ul. Struga 53, 41-800 Zabrze śląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
539 954 384
795425533
krzysztof.blacheta@vp.pl
539954384

Informacje

Opis działalności
Firma prowadzona przez Krzysztofa Blachetę powstała w 2016 roku na terenie Zabrza. Specjalizuje się w kompleksowych adaptacjach i remontach wnętrz.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie wykańczania wnętrz. Firma specjalizuje się w malowaniu ścian, sufitów, grzejników, okien, drzwi oraz balustrad. Do podstawowych czynności wykonywanych przez pracowników należą również tapetowanie ścian, tynkowanie tynkami ozdobnymi oraz układanie cegły klinkierowej. W ofercie znajdują się również między innymi:

- układanie paneli,
- układanie desek,
- kasetony,
- układanie glazury,
- układanie terakoty,
- układanie płytek,
- wylewki samopoziomujące.

W zakres usług wchodzi także montaż ościeżnic, sufitów, wykonywanie gładzi oraz różnego rodzaju prace instalacyjne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Krzysztofa Blachety.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
A
1
Sikora Anna-Zabrze, 14.05.2017
Usługi wykonane przez firmę Pana Krzysztofa Blacheta zostały wykonane profesjonalnie, bardzo starannie i terminowo, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i materiałów. Remont łazienki przebiegał sprawnie, w miarę możliwości czysto, codziennie punktualnie. Szef firmy, czyli pan Krzysztof służył radą, poddawał do ewentualnego wykorzystania nowe pomysły, ale nie narzucał swojej opinii. Jestem bardzo zadowolona z wykonania usług i zdecydowanie Polecam tą firmę.
M
W
B
Michalczyk Wieslawa Bytom
Firma Pana Blachety to znakomici wykonawcy,na czele z szefem. Czystość, profesjonalizm, dokładnosc, punktualnosc. Brak ; filozofowania",a gdy trzeba służy radą. Wobecnej chwili tak doskonały wykonawca to rzadkosc. ZDECYDOWANIE POLECAM.