Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Nowara

Wysokiej klasy usługi wykończeniowe.

Wykańczanie wnętrz
ul. Wiejska 8, 41-806 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
512 878 962
Email
Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Nowara

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Adrian Nowara i prowadzę firmę świadczącą usługi remontowo-budowlane. Siedziba naszej działalności mieści się w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Jako firma na rynku działamy od niedawna, lecz doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi remonty domów, mieszkań oraz wykańczanie wnętrz. Dzięki doświadczeniu, referencjom i wysokim kompetencjom jesteśmy w stanie podjąć się nawet trudnych zadań, chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy niezbędnym sprzętem i narzędziami, dzięki którym wszelkie prace wykonujemy w terminie, precyzyjnie, profesjonalnie i według wytycznych klienta. Szczegółowo omawiamy wszelkie zlecenia, by dobrze poznać potrzeby klientów i im sprostać.

Oferujemy:
- malowanie,
- tapetowanie,
- montaż ścian działowych,
- montaż sufitów podwieszanych,
- układanie glazury,
- układanie terakoty,
- układanie paneli,
- tynkowanie,
- renowacje.

Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników świadczoną na każdym etapie współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno podczas omawiania wykonania prac, jak i już w trakcie, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, mikołowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Daria
Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Polecam.
J
Justyna
Bardzo solidna firma która nie obawia się najtrudniejszych wyzwań. Profesjonalny sprzęt, ludzie oraz wyrozumiały właściciel firmy. Dziękuję za pomoc i polecam.