Kwiaciarnia Jasek

Usługi florystyczne na wysokim poziomie

Kwiaciarnie
ul. Wolności 209, 44-141 Zabrze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia Jasek

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia Jasek w Zabrze
W Kwiaciarni Jasek zajmujemy się świadczeniem usług florystycznych już od 2009 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu, a założycielem jest Martin Jasek. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Kwiaciarni Jasek działamy na rynku florystycznym już od długiego czasu. 10-letnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych jak i firm.

Wykonujemy bukiety okolicznościowe, wiązanki ślubne, kompozycje kwiatowe, a także dekoracje i stroiki świąteczne. Dodatkowo oferujemy kosze, wieńce, znicze i kompozycje na grób. W okresie świątecznym wykonujemy kompozycje i stroiki z kwiatów żywych, jedwabnych i suszu dekoracyjnego. Nasze kompozycje idealnie sprawdzą się na stołach i grobach.

Specjalizujemy się również w oprawie kwiatowej uroczystości, dekorowaniu wnętrz i kościołów przed ważnymi uroczystościami. Oferujemy także wynajem luksusowych samochodów na imprezy okolicznościowe, które jesteśmy w stanie przystroić.

Od lat współpracujemy z producentami, hurtowniami, firmami przewozowymi, także międzynarodowymi, co wiąże się z częstymi dostawami zapewniającymi towar świeży i wysokiej jakości każdego dnia. Wszystkie nasze kwiaty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów i dostawców.

Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w branży florystycznej. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Stawiamy na rozwój, dlatego bierzemy udział w licznych warsztatach i kursach prowadzonych przez światowych florystów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń