"Alternatory i Rozruszniki" Sprzedaż Serwis

Naprawa, regeneracja i sprzedaż alternatorów i rozruszników oraz części do nich.

Elektromechanika
ul. Wolności 377, 41-800 Zabrze śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 558 655
Adres korespondencyjny
ul. Wolności 377, 41-800 Zabrze śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Nasz serwis to gwarancja naprawy w 1 dzień! Każda firma, niezależnie od tego czy świadczy usługi budowlane, wynajem samochodów czy jest producentem rolniczym, może liczyć na naszą błyskawiczną pomoc. Nasz serwis świadczy usługi dla flot, przedsiębiorstw rolniczych i budowlanych. Zaopatrujemy magazynowców, dostawców i spedytorów w niezbędne elementy elektryki samochodowej. Posiadacie Państwo wózki widłowe, dla których serwisowe części są zbyt drogie? Mamy na to radę. Przewijamy elektrykę wraz z niezbędnym okablowaniem dla wózków widłowych, maszyn rolniczych oraz przemysłowych.

Niezależnie od rozmiaru gospodarstwa, zawsze mogą Państwo liczyć na ekspresową obsługę ciągników, kombajnów, agregatów, snopowiązałek oraz innych maszyn rolniczych, których działanie zależne jest od prądnicy czy alternatora. Wszystko co robimy, pozwala na utrzymanie ruchu w Państwa firmie!

Spedycja, transport TIR, przesyłki kurierskie, przeładunki i FLOTowe rozwiązania nie stanowią żadnego problemu, gdyż dysponujemy wieloma stanowiskami pomiarowo-demontażowymi. Każdy naszklient, który nawet niespodziewanie odwiedzi nasz serwis, zostanie obsłużony w czasie, który zmniejszy ryzyko opóźnień w pracy zawodowych dostawców. Nasze stanowiska demontażowe obsłużą każdy pojazd do 3,5 tony.
Ciągniki w grupie TIR po wcześniejszym ustaleniu terminu, zostaną obsłużone niezwłocznie!

Zapewniamy prawidłową diagnostykę oraz naprawę układów zasilania w sprzętach marek t.j.: Ursus, HATS, JCB, CAT/Caterpilar, Hitachi, MAN, New Holland, Zetor, John Deere, Fergusson, STAR, Jelcz, Komatu, Stihl

Jednym zdaniem – Elektro-Serwis Kornijczuk to gwarancja utrzymania ruchu dla ciągników, osobówek, maszyn rolniczych i przemysłowych! I to najczęściej w 1 dzień!

Zapytajcie Państwo o zamienniki dla aut francuskich, japońskich, amerykańskich oraz niemieckich. Posiadamy wiedzę oraz bazę zamienników, które najczęściej działają dłużej niż „oryginały”
Opis działalności
Zajmujemy się naprawą, regeneracją i sprzedażą alternatorów i rozruszników oraz części do nich. W stałym asortymencie posiadamy: alternatory (nowe regenerowane), rozruszniki (nowe i regenerowane).
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprzedażą, naprawą i regeneracją elementów elektromechaniki pojazdowej. Posiadamy duże zaplecze magazynowe i specjalistyczne zaplecze serwisowe, które pozwala nam realizować naprawy większości dostępnych części i podzespołów na rynku.

W naszej ofercie posiadamy pełen asortyment alternatorów, rozruszników oraz części do nich takich jak: szczotkotrzymacze, szczotki, pokrywy, głowice, łożyska, wirniki, stojany, itd.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podzespoły i części takich firma jak: Bosch, Magneti Marelli, Valeo, Hella, Gebe jak też producentów OEM o jakości identycznej z jakością części produkowanych na wyposażenie fabryczne.

Każdy Klient zostanie obsłużony kompleksowo, od diagnostyki poprzez demontaż, serwis i montaż naszych urządzeń! Posiadamy 2 punkty wyposażone w 2 stanowiska demontażowo-pomiarowe!


Nasz serwis to gwarancja naprawy w 1 dzień! Każda firma, niezależnie od tego czy świadczy usługi budowlane, wynajem samochodów czy jest producentem rolniczym, może liczyć na naszą błyskawiczną pomoc. Nasz serwis świadczy usługi dla flot, przedsiębiorstw rolniczych i budowlanych. Zaopatrujemy magazynowców, dostawców i spedytorów w niezbędne elementy elektryki samochodowej. Posiadacie Państwo wózki widłowe, dla których serwisowe części są zbyt drogie? Mamy na to radę. Przewijamyelektrykę wraz z niezbędnym okablowaniem dla wózków widłowych, maszyn rolniczych oraz przemysłowych.

Niezależnie od rozmiaru gospodarstwa, zawsze mogą Państwo liczyć na ekspresową obsługę ciągników, kombajnów, agregatów, snopowiązałek oraz innych maszyn rolniczych, których działanie zależne jest od prądnicy czy alternatora. Wszystko co robimy, pozwala na utrzymanie ruchu w Państwa firmie!
Marki i specjalizacje
Marki, specjalizacje:
Dysponujemy narzędziami niezbędnymi do obsługi większości marek samochodów: Audi, Alfa Romeo, Buick, BMW, Citroen, Volvo, Fiat, Mercedes, Skoda, Seat, Peugeot, Renault, Ford, Kia, Nissan, Toyota, Honda, SAAB, Opel, Jaguar, Hyundai, Wolksvagen, Daewoo, Jeep, Datsun, Dodge, Suzuki, Rover, FSO, Vauxhal, Plymouth, Chevrolet
Naprawa w 1 dzień
Utrzymanie ruchu
Maszyny przemysłowe
Tir

Kombajny

Marki
‘volvo
Audi
Fiat
Alfa Romeo
Bmw
Mercedes
Japońskie
Francuskie
Niemieckie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jo
OK.