Inter Klima Sp. z o.o.

Projektowanie, montaż i serwis klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania

Klimatyzacja
ul. Wolności 379, 41-806 Zabrze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inter Klima Sp. z o.o.
ul. Wolności 379, 41-806 Zabrze śląskie
NIP
6482781156
Telefon
Inter Klima Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Inter Klima Sp. z o.o. w Zabrze
Siedzibę Inter-Klima prowadzimy w Zabrzu. Działamy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego i w województwach ościennych. Od 1989 roku oferujemy usługi osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym i instytucjom. Zajmujemy się m.in. instalacjami klimatyzacyjnymi i innymi systemami obiektowymi.
Produkty i usługi
W dobie coraz cieplejszych wiosennych i letnich miesięcy rozwiązaniem, które sprawdza się we wszystkich budynkach, jest klimatyzacja. W Inter-Klima jako autoryzowani przedstawiciele wielu producentów oferujemy dobór urządzeń, zaprojektowanie instalacji, sprzedaż wyposażenia i montaż. Oferujemy m.in. klimatyzatory Samsung, Electrolux, LG, Fujitsu, Mitsubishi, Midea, Daikin i Panasonic. Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, sufitowe, urządzenia chłodzące kilka pomieszczeń, a także centralne ochładzające całe budynki. Oferujemy:
-klimatyzacje komfortu,
-klimatyzacje precyzyjne,
-klimatyzacje przemysłowe.

Klimatyzacje komfortu wykonujemy najczęściej w domach, mieszkaniach. lokalach usługowych, hotelach i restauracjach. Z kolei klimatyzacje precyzyjne instalujemy w pomieszczeniach technicznych i serwerowniach. W zakładach przemysłowych polecamy natomiast systemy oparte na klimakonwektorach oraz agregatach wody lodowej.

Klimatyzacje oczywiście serwisujemy w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. Nie tylko usuwamy usterki, ale również poddajemy urządzenia przeglądom i czyszczeniu. Dotyczy to również instalacji samochodowych. Dodatkowo szkolimy użytkowników klimatyzacji i wielu innych urządzeń oraz systemów.

Montujemy również wentylacje mechaniczne z rekuperatorami w halach, magazynach i domach. Klienci zamawiają też u nas instalację kurtyn powietrznych, nagrzewnic, pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. Wykonujemy instalacje o mocy od 2 do 40 kW.

Uzupełnieniem naszej oferty są odkurzacze centralne, kominki i instalacje chłodnicze. Budujemy i wyposażamy komory chłodnicze w ubojniach, kwiaciarniach, hurtowniach owoców i warzyw i innych zakładach przemysłowych. Naprawiamy też samochody chłodnie.

Dodatkowych informacji o ofercie Inter-Klima udzielamy telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Inter Klima Sp. z o.o. z lokalizacji: Zabrze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

lg,
mdv,
gree,