Kos-El Sp. z o.o. Sp.k.

Elektroinstalatorstwo
ul. Wolności 94, 41-800 Zabrze śląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Kos-El Sp. z o.o. Sp.k. działa w branży Elektroinstalatorstwo. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Zabrze.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 783 999 195 lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@kos-el.pl
Firmę Kos-El Sp. z o.o. Sp.k. znajdziesz pod adresem 41-800 Zabrze ul. Wolności 94,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kos-El Sp. z o.o. Sp.k. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Marcin
Firma zrealizowała inwestycję w przewidzianym czasie, nie było żadnych większych trudności z dogadaniem szczegółów. Jak dla mnie, biorąc pod uwagę rynek mogę, spokojnie polecić.
M
Maciek
Niezrozumiałe opinie poprzedników. Firma po kuchennych rewolucjach, jedni z najlepszych fachowców, a studenci muszą się gdzieś uczyć.
D
Dawid
nie rozumiem tych opinii niżej ja do niczego nie mogę się przyczepić bo u mnie było wszystko w porządku, jestem ciekawy czy tego nie pisze jakaś konkurencja bo to aż nie do pomyślenia, ja będę dalej was polecać tak dalej !
K
Z
C
Klient z Chorzowa
Termin i jakość ok. w 100% polecam
A
W
Aleksander Wójcik
Oczekiwalem innych efektow wspolpracy.
M
J
Mariusz Jasitczak
Polecam, wszystko ok : )
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.