Car Box Cosmetic Stefan Kalinowski

Dokładnie zadbamy o Państwa samochody.

Myjnie samochodowe
ul. Zamkowa 1A, 41-803 Zabrze śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Car Box Cosmetic Stefan Kalinowski

Informacje

Opis działalności
Jako firma Car Box Cosmetic zajmujemy się prowadzeniem myjni samochodowej, w ramach której dokładnie dbamy o samochody naszych Klientów. Właścicielem firmy jest Stefan Kalinowski, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się dokładnym myciem oraz sprzątaniem samochodów Klientów. Procesy mycia wewnętrznego i zewnętrznego podzielone są na kilka etapów, których dokładne przeprowadzenie umożliwiają nam profesjonalne maszyny znajdujące się na wyposażeniu myjni.

Z naszych usług skorzystać mogą przede wszystkim Klienci z takich miast, jak Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom oraz okoliczne miejscowości. W myjni bezproblemowo możecie Państwo zostawić samochód i odebrać go w stanie idealnej czystości. Świadczymy także usługi mobilnej myjni samochodowej.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi, jak:
- mycie zewnętrzne auta,
- przygotowanie lakieru do woskowania,
- czyszczenie uszczelek i plastików,
- woskowanie karoserii,
- doczyszczanie felg,
- mycie wewnętrzne pojazdu.

Uzupełnienie oferty stanowi pranie tapicerki pojazdowej oraz odkurzenie jej. W tym zakresie możecie Państwo liczyć na pranie podsufitki, foteli pojedynczych oraz ich całego kompletu, a także pranie podłogi i bagażnika. Cena ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od wybranych usług, a także wielkości i zabrudzenia danego pojazdu.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty myjni Car Box Cosmetic, która znajduje się w Zabrzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Patryk
Najlepsza myjnia samochodowa w okolicy. Ja nigdy nie mam czasu, by zadbać o swój samochód, ale na całe szczęście oni mi w tym pomagają.
B
Bartosz
Naprawdę bardzo dobrze świadczą swoje usługi. Precyzyjnie wywiązują się z powierzonych obowiązków i zdecydowanie nie ma na co narzekać.