SAiO Dzierżawa Wynajem Drukarek i Kserokopiarek

Nie przepłacaj, wynajmij

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
41-800 Zabrze śląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SAiO Dzierżawa Wynajem Drukarek i Kserokopiarek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy SAiO zlokalizowana jest w Zabrzu, w województwie śląskim. Na rynku działamy od 2015 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy obejmuje rozwiązania i usługi w zakresie druku firmowego oraz biznesowego. Obsługujemy małe i duże firmy. Zajmujemy się przede wszystkim dzierżawą i wynajmem drukarek oraz kserokopiarek, zarówno kolorowych, jak i monochromatycznych. W ofercie mamy też urządzenia wielofunkcyjne. Klientom oferujemy sprzęt nowy i poleasingowy. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń oraz bezpłatną ekspertyzę wraz z kosztorysem naprawy.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów dobierając rozwiązania zgodnie z ich indywidualnymi oczekiwaniami. Mogą oni liczyć na fachową pomoc w doborze potrzebnego sprzętu.

Ponadto, tych którzy już posiadają własne drukarki zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na dostawę materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy tusze, tonery, bębny i części serwisowe. Mamy zarówno oryginalne produkty, jak i tańsze zamienniki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą SAiO.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń