Winkiel Rafał Autohandel

Samochody używane
ul. Długa 50, 42-500 Będzin śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 785 33 77
Adres korespondencyjny
ul. Długa 50, 42-500 Będzin śląskie

Informacje

Opis działalności
Samochód to w dzisiejszych czasach podstawa, bez której ciężko wyobrazić sobie przemieszczanie się z miejsca w miejsce. Bardzo ważne jest także to, by był sprawny i wygodny. Jednak nie warto zbytnio za niego przepłacać.
Produkty i usługi
Biorąc pod uwagę te wszytki aspekty, idealnym rozwiązaniem jest opcja zakupu auta w komisie samochodowy. Najlepiej w komisie, który jest sprawdzony, funkcjonuje już od wielu lat i niejeden samochód już sprzedał. Dokładnie takimi cechami charakteryzuje się nasz Autohandel. Szeroki wachlarz możliwości, jakie daje współpraca z nami, pozwala Państwu dokonać zamiany własnego auta na samochody znajdujące się w ofercie komisu.

W Autohandel prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i skup aut używanych. Dajemy także możliwość zamiany samochodów. Kupno pojazdu to zazwyczaj wydatek mocno obciążający nasz budżet. Niczym dziwnym jest zatem branie pod uwagę wielu czynników. Często takich, z którymi osoba nieobyta z tematem, może sobie nie radzić, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Pomagamy w ten sposób wybrać odpowiedni dla model samochodu.

W ofercie naszego komisu mamy wiele modeli i marek najlepszych samochodów. Wszystkie auta, które mamy w sprzedaży, są skrupulatnie analizowane pod kątem technicznym. Musimy mieć sto procent pewności, że nie sprzedajemy czegoś, co za chwilę będzie do naprawy.

Do współpracy przystępujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami z całego województwa śląskiego. Obsługujemy także Klientów zagranicznych. Podczas skupu samochodów najpierw sprawdzamy stan techniczny pojazdu, potem od ręki wypłacamy gotówkę. Wyceny ustalamy na podstawie średniej wartości rynkowej danego modelu. Kiedy już, gdy uda się ustalić wartość samochodu, wypłata gotówki lub przelew na konto wykonywany jest w dniu podpisania umowy!

Zapraszamy do skorzystania zoferty komisu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń