PPH Promet-2 Wojciechowski Marcin

Produkcja i cynkowanie krat pomostowych oraz stopni schodowych

Konstrukcje stalowe
ul. Produkcyjna 10, 42-504 Będzin śląskie
(5 opinii) napisz opinię
PPH Promet-2 Wojciechowski Marcin

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Promet-2 znajduje się w Będzinie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo Marcina Wojciechowskiego rozpoczęło działalność w 1999 roku i zajmuje się produkcją konstrukcji i elementów stalowych. Dostarcza swoje wyroby do klientów działających w różnych branżach, w tym w przemyśle chemicznym, spożywczym, górnictwie i budownictwie.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo artykuły metalowe to podstawa oferty Promet-2. Przedsiębiorstwo realizuje nawet największe zamówienia i dowozi zakupione materiały na wskazane miejsce. W swojej ofercie ma przede wszystkim kraty pomostowe, w tym rozwiązania zgrzewane. Ich wymiary to w przypadku szerokości zazwyczaj 1000 mm, a długość to ponad 6 metrów. Dzielą się na standardowe, antypoślizgowe i offshore z dodatkowym prętem. Dostępne są również kraty pomostowe prasowane o szerokości 2900 i 2300 mm oraz długości do 3000 mm. Można wśród nich wyróżnić:
-kraty pomostowe prasowane standardowe,
-kraty pomostowe prasowane antypoślizgowe,
-kraty pomostowe prasowane żaluzjowe,
-kraty pomostowe prasowane pełne,
-kraty pomostowe prasowane do dużych obciążeń.

W ofercie Promet-2 znajdują się również stopnie schodowe ze stali prasowane i zgrzewane, a także kraty regałowe do mebli magazynowych. Konstrukcje mogą być wzbogacane o dodatkowe elementy, takie jak bortnice, czyli obramowanie, listwy antypoślizgowe i kątowniki. Dostępne są też łączniki i uchwyty hakowe, standardowe i talerzowe.

Konstrukcje produkowane i sprzedawane przez firmę mogą zostać wzmocnione w procesie cynkowania ogniowego i galwaniczengo. Dzięki temu są odporne na rdzę.

Dodatkowe informacje dotyczące działalności firmy i opis poszczególnych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Z kolei w celu złożenia zamówienia najlepiej zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
S
Stuart
W magazynie używamy wysokich regałów do składowania materiałów budowlanych. Wytrzymują naprawdę duże obciążenia, w dużej mierze dzięki kratom regałowym od firmy Promet.
D
Darek
Stopnie do schodów i kraty pomostowe z metalu spełniają doskonale swoją funkcję. Cieszę się, że kupiłem je w zakładzie Promet-2.
N
Norbert
Ich kraty pomostowe wytrzymują duże obciążenia, a ponadto są odporne na rdzę. O takie konstrukcje mi chodziło!
K
Konrad
Najlepszy dostawca krat pomostowych. Mają duży wybór tego typu konstrukcji i to w atrakcyjnych cenach.
R
Rozsądny
Warto poprawić informację. Kraty na zdjęciach pokazać pojedyncze a nie tylko na kupach. Powiaty podać w województwach, długo ładują się filmiki i jazgot z 2 powtarzających się taktów przeszkadza i chce się szybko wyłączyć, zamiast oglądać.no i ta debilna weryfikacja na podstawie beznadziejnych zdjęć. To bardzo obniża poziom.

Słowa kluczowe