PPH Promet-2 Wojciechowski Marcin

Produkcja krat pomostowych i stopni schodowych z metalu oraz ich cynkowanie

Bramy i ogrodzenia
ul. Produkcyjna 10, 42-504 Będzin śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 251 751
PPH Promet-2 Wojciechowski Marcin

Informacje

Opis działalności
Promet-2 to przedsiębiorstwo z siedzibą w Będzinie, w województwie śląskim. Zostało założone w 1999 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją konstrukcji i elementów stalowych. Firma Marcina Wojciechowskiego dostarcza najwyższej jakości rozwiązania do klientów z różnych branż, w tym przemysłowej, budowlanej, chemicznej i górnictwa.
Produkty i usługi
Promet-2 oferuje klientom wysokiej klasy wyroby metalowe. Wykonane z najlepszej stali są odporne na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne, ponieważ za ich produkcję odpowiadają doświadczeni spawacze, a proces cynkowania ogniowego i cynkowania galwanicznego zapewnia im odporność na rdzę. Dotyczy to m.in. krat pomostowych stalowych, w różnych wymiarach. Od ręki można w Promet-2 kupić kraty o wymiarach 1000x1000; 800x1000; 600x1000; 500x1000. Ponadto firma produkuje stopnie stalowe schodowe 800x270; 1000x240; 1000x270. Zarówno kraty pomostowe, jak i stopnie schodowe produkowane są w formie prasowanej lub zgrzewanej. Kraty prasowane dzielą się na standardowe, zabezpieczone przez poślizgnięciami, do dużych obciążeń, a także żaluzjowe i pełne. Z kolei zgrzewane można zamówić w wersji standardowej, z elementami antypoślizgowymi i zagęszczone dodatkowymi prętami. Do krat można dokupić dodatki, takie jak:
-listwy przeciwpoślizgowe,
-bortnice,
-kątowniki.

Montaż ułatwiają specjalne łączniki i uchwyty hakowe, talerzowe oraz standardowe.

Promet-2 ma w swoje ofercie również kraty regałowe z obramowaniem z kątownika albo obramowaniem wydłużonym, idealne do mebli magazynowych.

Uzupełnieniem oferty są ściągi stalowe. Stosowane są do spinania deskowań ścian.

W cenie zakupu konstrukcje stalowe są dowożone na wskazane miejsce.

Więcej informacji dotyczących firmy Promet-2 znajduje się na stronie internetowej. W sprawie dodatkowych pytań i określenia wielkości zamówienia najlepiej zadzwonić albo napisać maila.
Marki i specjalizacje
Firma jest przedstawicielem Polimex Mostostal, wiodącego na rynku polskim producenta krat pomostowych.

Współpracuje z takimi zakładami jak "Energomontaż Południe S.A." Katowice oraz F.B.T. "Milmet" Sosnowiec, Polimex Mostostal.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe