Arek Fuh Arkadiusz Pytel

Przydomowe oczyszczalnie biologiczne i ekologiczne

Oczyszczanie ścieków
ul. Rewolucjonistów 4/17, 42-500 Będzin śląskie
(20 opinii) napisz opinię
Arek Fuh Arkadiusz Pytel

Informacje

Opis działalności
Firma Arek, której właścicielem jest Arkadiusz Pytel, mieści się w Będzinie w województwie śląskim. Zapewnia sprzedaż oraz montaż przydomowych oczyszczalni biologicznych i ekologicznych. Dodatkowo oferta obejmuje akcesoria, w tym przepompownie do pompowania ścieków surowych i oczyszczonych, studnie chłonne, czy tunele rozsączające. Firma sprzedaje również zbiorniki z tworzyw. Ma autoryzację na sprzedaż, montaż i serwis urządzeń od takich producentów, jak Fann, Eko-Sum, Centroplast i Metria.
Produkty i usługi
Firma Arek oferuje przydomowe oczyszczalnie biologiczne:
- BIOTIC dla osób zamieszkujących nieskanalizowane tereny, oczyszczają one ścieki bytowo gospodarcze,
- Bioekocent,
- Hero,
- Fel.

Dodatkowo oferta obejmuje przydomowe oczyszczalnie ekologiczne, w tym Ekocent i Eko. Ta druga składa z osadnika gnilnego, studzienki rozdzielczej, rur rozsączających, a także przewodów wentylacyjnych, które zakończone są napowietrzeniem.

W sprzedaży ma też liczne akcesoria, na przykład zabudowy dmuchaw, przepompownie, zbiorniki, czy tunele. W asortymencie znajdą Państwo również studnie i filtry do wody.

Firma Arek podejmuje się wykonania studni głębinowych, wąsko rurowych oraz tzw. abisynki. Typ studni dobiera się w zależności od potrzeb klienta i warunków hydrogeologicznych.

Materiały używane do wykonania studni to materiały, które posiadają normę PN. W przypadku gdy studnia ma służyć do celów spożywczych, materiały posiadają także certyfikat PZH. Po wykonaniu studni należy jeszcze studnię uzbroić, tzn. zamontować pompę, zbiornik, aparaturę pomiarową, filtr wstępny oraz wykonać zabudowę studni. W firmie Arek mogą Państwo też zakupić potrzebne akcesoria do uzbrojenia studni.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań firma Arek prosi o kontakt.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(20 opinii) napisz opinię
G
Gośka
Polecam w 100 % montaz przeprowadzony 5 lat temu oczyszcalnia do tej pory pracowała bez zastrzeń .Padła mi dmuchawa zadzwoniłem, przyjechali , naprawili i działa dalej. Naprawdę polecam.
T
Tomasz
Czekałem czekałem myślałem że się nie doczekam ale doczekałem. Powiem tyle było warto. Polecam.
M
Marcin
Wszystko super, dostałem numer z polecenia od znajomego. Jestem bardzo zadowolony z realizacji. Jedna z lepszych firm jak miałem na budowie.
M
Monika
Nie będę się rozpisywała po prostu fachowcy jakich mało. Polecam
M
Marcin
Polecam gościu ma pojęcie o tym co robi.
A
Artur
Wszystko super polecam!!!
M
Monika
Super!!! :)))
T
Tomek
Zadowolony w 100 % prace wykonane w zgodnie z założeniami a jestem osobą bardzo dokładną i wymagającą. Dali radę , jeszcze raz polecam.
P
Pawel
Czekałem na nich 6 miesięcy ale się opłacało solidna firma. Szczerze polecam. Dałbym 10 gwiazdek jakby była taka możliwość.
M
Magda
Polecam, usługa wykonana szybko, sprawnie, terminowo.
T
Tomasz
Masz problem z oczyszczalnią to dzwoń do nich. Ja w przypadku mojej oczyszczalni Bioekocent 3300 odchodzilem od zmysłów przyjechał Pan Arek chyba szef wytłumaczył mi jak dziecku w przedszkolu co ma robić widać ma bzika na tym punkcie. Oczyszczalnia zmieniła się nie do poznania wykonujemy działa. Chciałem bardzo podziękować, bo nawet z centroplastu nie dali rady. Polecam.
A
W
Asia W.
Pojawiły się u mnie problemy z przepompownią. Otrzymałam fachową poradę i szybką diagnozę. Polecam.
A
Arek
Polecam w 100 %. Zrobili od a-z mają własny sprzęt materiał kruszywa poszło łatwo, przyjemnie i bez nerwów jeszcze raz Polecam.
M
Monika
Polecam, doświadczona ekipa, bez problemu uzyskałam telefony do innych klientów z którymi współpracowali, nawet byłam u jednego gdzie montowali oczyszczalnie 3 lata temu klient bardzo ich zachwalał wiec zdecydowałam się. Zamontowali, działa, jestem zadowolona Polecam co najważniejsze w rozsądnych pieniądzach.
W
Wiola
Świetni fachowcy, naprawdę FACHOWCY - poradzili sobie z problemem, z którym poprzednicy nie potrafili. Rzetelni, terminowi, wiedzą, co robią. Polecam, do drenaży zaporowych najlepsi.!!!
M
Mirek
Montaż oczyszczalni przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jako jedyna firma dają przegląd oczyszczalni gratis, po pół roku od uruchomienia. Polecam.
M
Mariusz
U mnie robili niwelacje terenu wraz z drenażowaniem i melioracją. Jestem bardzo zadowolony działka w końcu jest sucha znają się na tym co robią. Polecam.
T
TOM
polecam firma sprawdzona na własnej skórze. Mogę polecić z czystym sumieniem.
M
Marcin
Polecam szybko tanio i solidnie, obiecałem, że napiszę po roku działania oczyszczalni. Oczyszczalnia działa jak należy nie śmierdzi, żadnych kłopotów. Jak mnie zapewniali tak jest. Polecam.
K
Kaśka
Świetna firma, polecam wszystkim, którzy mają trudne grunty było kilka firm i proponowali ceny z kosmosu. Firma Arek przyjechała, doradziła (widać, że znają się na rzeczy), zrobiła w rozsądnej cenie i co najważniejsze, oczyszczalnia działa bez zarzutu. Polecam w 100 %.

Słowa kluczowe