F.U.H. "Arek" Arkadiusz Pytel w Panoramie Firm

F.U.H. "Arek" Arkadiusz Pytel

Przydomowe oczyszczalnie, oczyszczalnie ścieków, wiercenie studni, szamba plasti

Informacje

Opis działalności

Nasza firma zajmuje się profesjonalną sprzedażą i montażem oczyszczalni przydomowych biologicznych, ekologicznych, szamb ekologicznych, zbiorników z tworzyw. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami oczyszczalni i zbiorników bezodpływowych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż, montaż i serwis. Ponadto świadczymy usługi związane z wodą: instalacje wodne i kanalizacyjne wewnętrzne jak i zewnętrzne, wszelkiego rodzaju drenaże zaporowe, opaskowe i odwadniające, zagospodarowanie wody deszczowej, zbiorniki retencyjne na wodę deszczową, prace ziemne przy wykorzystaniu minikoparek.

O nas

Jeden partner wiele możliwości.

Marki i specjalizacje

oczyszczalnia ścieków, oczyszczanie ścieków, oczyszczalnie przydomowe, oczyszczalnie biologiczne, ścieków oczyszczanie.

Produkty i usługi

Oferujemy:
* Przydomowe oczyszczalnie:
- Oczyszczalnie biologiczne:
- BIOTIC:
Przydomowe oczyszczalnie ścieków BIOTIC przeznaczone są dla odbiorców zamieszkujących nieskanalizowane tereny. Służą one do oczyszczania ścieków bytowo gospodarczych w technologii długotrwałej aktywacji niskoobciążonego osadu czynnego.
- Bioekocent,
- Hero,
- Fel.
* Oczyszczalnie ekologiczne:
- Ekocent,
- Eko:
Przydomowa oczyszczalnia ścieków składa się z osadnikagnilnego, studzienki rozdzielczej, rur rozsączających i przewodów wentylacyjnych zakończonych napowietrzeniem. Osadnik oczyszczalni jest wyposażony w filtr z zawartością puzoolany - jest to skała pochodzenia wulkanicznego, używa się jej między innymi jako środek filtrujący w oczyszczalniach ekologicznych.
* Akcesoria:
- przepompownie,
- zabudowy dmuchaw,
- tunele,
- zbiorniki.
* Studnie.
* Filtry do wody.

Wykonujemy studnie głębinowe, wąsko rurowe oraz tzw. abisynki - zlecenie wykonujemy także kompleksowo od studni aż po kran. W zależności od potrzeb Klienta i warunków hydrogeologicznych dobieramy odpowiedni typ studni tak, aby oczekiwania Klienta były w stu procentach spełnione. Zazwyczaj na to jaką studnię będziemy wykonywać wpływa:
- zapotrzebowanie wody na 1 godzinę ?
- czy woda ma służyć do celów spożywczych czy tylko do celów gospodarczych?
- czy to ma być studnia sezonowa czy też całoroczna?
- warunki hydrogeologiczne.
Materiały, które używamy do wykonania studni są to materiały, które posiadają normę PN. W przypadku gdy studnia ma służyć do celów spożywczych materiały posiadają także certyfikat PZH. Po wykonaniu studni należy jeszcze studnię uzbroić, tzn. zamontować pompę, zbiornik, aparaturę pomiarową, filtr wstępny oraz wykonać zabudowę studni. Dla naszych jak i zewnętrznych Klientów świadczymy również w/w usługi.
U nas Państwo też mogą zakupić wszelkie potrzebne akcesoria do uzbrojenia studni.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub w formie zapytania drogą elektroniczna

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gliwice, Piekary Śląskie, Olkusz, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bieruń, Jędrzejów, Miechów, Mysłowice, Tychy
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(11 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Magda
2018-11-19
Polecam, usługa wykonana szybko, sprawnie, terminowo.
Tomasz
2017-08-01
Masz problem z oczyszczalnią to dzwoń do nich. Ja w przypadku mojej oczyszczalni Bioekocent 3300 odchodzilem od zmysłów przyjechał Pan Arek chyba szef wytłumaczył mi jak dziecku w przedszkolu co ma robić widać ma bzika na tym punkcie. Oczyszczalnia zmieniła się nie do poznania wykonujemy działa. Chciałem bardzo podziękować, bo nawet z centroplastu nie dali rady. Polecam.
Asia W.
2017-05-20
Pojawiły się u mnie problemy z przepompownią. Otrzymałam fachową poradę i szybką diagnozę. Polecam.
Arek
2017-02-27
Polecam w 100 %. Zrobili od a-z mają własny sprzęt materiał kruszywa poszło łatwo, przyjemnie i bez nerwów jeszcze raz Polecam.
Monika
2016-09-28
Polecam, doświadczona ekipa, bez problemu uzyskałam telefony do innych klientów z którymi współpracowali, nawet byłam u jednego gdzie montowali oczyszczalnie 3 lata temu klient bardzo ich zachwalał wiec zdecydowałam się. Zamontowali, działa, jestem zadowolona Polecam co najważniejsze w rozsądnych pieniądzach.
Wiola
2016-01-10
Świetni fachowcy, naprawdę FACHOWCY - poradzili sobie z problemem, z którym poprzednicy nie potrafili. Rzetelni, terminowi, wiedzą, co robią. Polecam, do drenaży zaporowych najlepsi.!!!
Mirek
2015-12-17
Montaż oczyszczalni przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jako jedyna firma dają przegląd oczyszczalni gratis, po pół roku od uruchomienia. Polecam.
Mariusz
2015-12-11
U mnie robili niwelacje terenu wraz z drenażowaniem i melioracją. Jestem bardzo zadowolony działka w końcu jest sucha znają się na tym co robią. Polecam.
TOM
2015-12-03
polecam firma sprawdzona na własnej skórze. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Marcin
2015-11-03
Polecam szybko tanio i solidnie, obiecałem, że napiszę po roku działania oczyszczalni. Oczyszczalnia działa jak należy nie śmierdzi, żadnych kłopotów. Jak mnie zapewniali tak jest. Polecam.
Kaśka
2014-07-06
Świetna firma, polecam wszystkim, którzy mają trudne grunty było kilka firm i proponowali ceny z kosmosu. Firma Arek przyjechała, doradziła (widać, że znają się na rzeczy), zrobiła w rozsądnej cenie i co najważniejsze, oczyszczalnia działa bez zarzutu. Polecam w 100 %.
Pokaż więcej
oczyszczalnie przydomowe, oczyszczalnie przydomowe biologiczne, oczyszczalnie przydomowe drenażowe, oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie biologiczne, serwis oczyszczalni, oczyszczalnie fann, oczyszczalnia fann, oczyszczalnie bio duo, oczyszczalnia bio duo zbiorniki betonowe, zbiorniki plastikowe, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na wodę deszczową, zbiorniki na szambo, szambo, szambo plastikowe, przepompownie, przepompownie ścieków, przepompownie wody, montaż oczyszczalni, odprowadzenie wody deszczowej, odwodnienia terenu, drenaże, usługi minikoparką, roboty ziemne, instalacje wod kan, przyłącza wodne, przyłącza kanalizacyjne, studnie chłonne

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Rewolucjonistów 4/17
42-500 Będzin, woj. śląskie