MS Profil

Podnosimy komfort cieplny pomieszczeń

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Sączewskiego 21/7, 42-500 Będzin śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 933 822
MS Profil

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i konserwacji klimatyzatorów i urządzeń wentylacyjnych. Zapewniamy projekt, dostawę, instalację i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Produkty i usługi
Firma MS Profil z Będzina specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu klimatyzatorów do domów, biur i obiektów publicznych. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości urządzenia od renomowanych producentów, które znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Nasz zespół wykwalifikowanych fachowców doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania, tak aby należycie spełniało swoją funkcję i utrzymywało optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

W ofercie posiadamy między innymi klimatyzatory ścienne, przysufitowe i przypodłogowe, które posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość. Decydując się na montaż kurtyny powietrznej za pośrednictwem naszej firmy, dajemy Państwu do wyboru wiele nowoczesnych urządzeń o różnorodnych parametrach cieplnych.

Oferujemy również kompleksowy montaż klimatyzatorów kasetonowych w sposób zapewniający optymalną klimatyzację pomieszczeń, zachowując przy tym estetykę wykonania. Ten rodzaj urządzenia cieszy się największą popularnością, ze względu na równomiernie rozprowadzanie chłodnego powietrza oraz małe gabaryty systemu klimatyzacji.

Klienci instytucjonalni często decydują się na montaż kanałów wentylacyjnych w swoich firmach. Jest to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające rozprowadzenie powietrza po wszystkich pomieszczeniach, za pomocą połączonych do głównej stacji kanałów. Urządzenie automatycznie kontroluje temperaturę powietrza, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu utrzymane są optymalne warunki cieplne, bez konieczności manualnego ustawiania klimatyzacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe