Dezynsekcja Deratyzacja Dezynfekcja Radosław Gwara

Zwalczanie szkodników i gryzoni

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
al. Róż 14, 41-250 Czeladź śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dezynsekcja Deratyzacja Dezynfekcja Radosław Gwara

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Czeladzi, w powiecie będzińskim, w województwie śląskim. Na rynku działamy od 1989 roku. Naszą specjalnością są usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Właścicielem firmy jest Radosław Gwara.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w zwalczaniu szkodników i gryzoni. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na opracowanie skutecznych metod na walkę z nimi. W czasie realizacji prac stosujemy bezpieczne dla ludzi opryski, a także różnego rodzaju pułapki, trucizny kontaktowe czy pokarmowe. W razie potrzeby wykładamy żele, bądź stosujemy chwytacze żywołowne.

Wszystkim firmom zwracającym się do nas z zapytaniem ofertowym proponujemy bezpłatny audyt zerowy.

Z uwagi na wciąż rosnącą odporność insektów i gryzoni na stosowane trucizny jesteśmy w stanie połączyć różne metody, by osiągnąć zamierzony efekt. Mamy niezbędne umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie, aby skutecznie przeprowadzać zabiegi deratyzujące i dezynfekujące.

Oferta naszej firmy to przede wszystkim:
- dezynfekcja kanałów zsypowych,
- dezynfekcja komór zsypowych,
- dezynfekcja mieszkania po zmarłym,
- dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu,
- dezynfekcja hal produkcyjnych,
- dezynfekcja pomieszczeń w placówkach służy zdrowia,
- mycie hal produkcyjnych,
- mycie kanałów zsypowych,
- mycie komór zsypowych.

Dezynfekcja to zabieg sanitarny, który ma na celu zniszczenie chorobotwórczych mikroorganizmów. Dodatkowo zajmujemy się dezodoryzacją, czyli likwidacją przykrych zapachów. Natomiast dezynsekcja to wszelkie czynności pozwalające pozbyć się niepożądanych, szkodliwych insektów.

Podejmujemy się przeprowadzania dezynsekcji w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak piwnice czy mieszkania. Wykonujemy również dezynsekcję terenów otwartych, jak np. zwalczanie much czy odko marzanie, likwidacja gniazd szerszeni i os.

Możemy też zamontować kolce i siatki zabezpieczające przed dostępem ptaków. Uzupełnienie oferty to:
- wywóz nieczystości z mieszkań,
- likwidacja kretów,
- likwidacja nornic,
- wyłapywanie dziko bytujących kotów.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.
Marki i specjalizacje
W czasie realizacji prac stosujemy preparaty posiadające aktualny atest MZiOS i PZH. Zapewniamy kompleksową opiekę sanitarną zgodnie z wymogami systemu HACCP, GMP, GHP.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń