PHUT Jachimczak Bartosz

Sprzedaż i montaż okien, drzwi oraz bram

Okna
ul. Katowicka 103, 41-250 Czeladź śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHUT Jachimczak Bartosz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bartosza Jachimczaka znajduje się w Czeladzi, w powiecie będzińskim, w woj. śląskim. Firma powstała w 2007 roku i zajmuje się handlem oraz usługami związanymi ze stolarką otworową.
Produkty i usługi
Stolarka otworowa to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania, biura i obiekty przemysłowego. Najlepsze jakościowo rozwiązania w tym zakresie można znaleźć w ofercie firmy prowadzonej przez Bartosza Jachimczaka. Przedsiębiorstwo sprzedaje konstrukcje tak znanych producentów jak Krispol, Wikęd, Agmar, Pol-Skone, DRE, Verte, Stolpaw, 2M System, Invado, Porta i innych. Klienci mają do wyboru wiele produktów i mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Co więcej, po wybraniu odpowiedniej stolarki, firma zajmuje się jej precyzyjnym montażem.

W ofercie firmy Bartosza Jachimczaka znajdują się takie rozwiązania jak:
-okna
-okna połaciowe
-drzwi wewnętrzne
-drzwi balkonowe
-drzwi wejściowe
-bramy garażowe
-bramy przemysłowe

Do bramy można dokupić automatykę, a odmiany tych przydatnych konstrukcji to bramy segmentowe, rolowane, szybkobieżne i dwuskrzydłowe. Z kolei okna sprzedawane są wraz z niezbędnym akcesoriami takimi jak parapety zewnętrzne i wewnętrzne oraz osłony. Rolety chronią przed promieniami słonecznymi, a zewnętrzne podnoszą też poziom bezpieczeństwa zapobiegając włamaniom. Jako osłony słoneczne stosowane są ponadto markizy i pergole.

Uzupełnieniem asortymentu są moskitiery do osłony przed owadami i konstrukcje dla przemysłu. Można wśród nich wymienić mostki i uszczelnienia przeładunkowe.

Po więcej informacji związanych z firmą Bartosza Jachimczaka można wejść na stronę internetową. Warto również zadzwonić, napisać maila albo odwiedzić salon sprzedaży w Sosnowcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń