Art-Bud Artur Pękala

Remonty i instalacje

Wykańczanie wnętrz
ul. Mickiewicza 10/5, 41-253 Czeladź śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Art-Bud Artur Pękala

Informacje

Opis działalności
Firmę Art-Bud założyliśmy jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Czeladzi, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Artur Pękala.
Produkty i usługi
Zajmujemy się pracami ogólnobudowlanymi. Przede wszystkim wyspecjalizowaliśmy się w remontach. Wykonujemy remonty domów i mieszkań. W razie potrzeby wyremontujemy też inne pomieszczenia. Mamy duże doświadczenie w pracy i z racji tego podejmujemy się nieco cięższych zleceń.

Nasze wykończenia wnętrz obejmują między innymi nakładanie gładzi gipsowych i tynków. Poza tym montujemy sufit podwieszane oraz stawiamy inne zabudowy z płyt karton-gips.

Malujemy ściany, tapetujemy oraz układamy glazurę. Na podłodze układamy terakotę i panele. Specjalizujemy się w remoncie kuchni i łazienki. Zapewniamy biały montaż.

Wykonujemy również prace elektryczne i hydrauliczne. Podłączamy sprzęty AGD, montujemy oświetlenie, kontakty i włączniki. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi dekarskie.

Zawsze na czas kończymy umówione prace. Wiemy, że to dla Państwa ważne i dotrzymujemy terminów.

Zapraszamy - Art-Bud
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Ida
Świetnie, że można mieć pewność, że jeśli zleci się im remont, wykonają go mega dokładnie. To moja ulubiona firma remontowa. Polecam te usługi.