Kamieniarstwo Chmielewski

Kamienne nagrobki, bruk i ogrodzenia betonowe

Usługi kamieniarskie
ul. Wojkowicka 41-250 Czeladź śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Kamieniarstwo Chmielewski

Informacje

Opis działalności
Kamieniarstwo Chmielewski to firma z Czeladzi, w województwie śląskim. Działa od 2012 roku, głównie realizując zamówienia na artykuły cmentarne.
Produkty i usługi
Naturalne kamienie są nie tylko estetyczne, ale również wytrzymałe, dlatego w rękach doświadczonych kamieniarzy zamieniają się w wysokiej jakości elementy. Produkcją i montażem różnych konstrukcji kamiennych zajmuje się firma Kamieniarstwo Chmielewski. Zapewnia ona dotrzymywanie terminów, wysoką jakość prac i konkurencyjne ceny. Specjalnością przedsiębiorstwa jest wykonywanie zamówień na cmentarne konstrukcje z krajowych i importowanych granitów i marmurów. Oferta obejmuje:
-nagrobki pojedyncze,
-nagrobki podwójne,
-grobowce,
-sarkofagi,
-nagrobki urnowe,
-nagrobki dziecięce,
-tablice nagrobne.

Wymienione konstrukcje powstają na bazie firmowych projektów albo na podstawie projektów przedstawionych przez zamawiającego.

Kamieniarstwo Chmielewski zajmuje się też sprzedażą i układaniem kostki brukowej, np. na chodnikach, parkingach i podjazdach oraz dostarczaniem kamieni ozdobnych, które ładnie prezentują się w ogrodach. Firma może również sprzedać i zamontować ogrodzenia w formie płotów betonowych lub metalowych paneli. Wraz z nimi montowane są bramy.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Kamieniarstwo Chmielewski można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo. Warto też wejść na stronę internetową.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Kompleksowe usługi kamieniarskie. Polecam firmę.
I
Isia443
Słyszałam wiele opinii o tym zakładzie kamieniarskim i wszystkie były pozytywne. Sama także przyłączam się do głosów zadowolonych klientów. Wykonany przez Kamieniarstwo Chmielewski nagrobek wygląda estetycznie i wyróżnia się spośród innych konstrukcji na cmentarzu. Firmie zdecydowanie można powierzyć realizację takiego zamówienia, jak produkcja płyty nagrobkowej.
A
Arkadiusz
Zakład Kamieniarstwo Chmielewski wykonał niedawno nagrobek na moje zamówienie, dlatego chciałbym się podzielić swoimi odczuciami. Zależało mi bardzo na estetyce konstrukcji, ponieważ pomnik ma upamiętniać moich rodziców. Na szczęście się nie zawiodłem i firma nie tylko sprostała zadaniu pod względem jakości pomnika i terminowości, ale też dokładnie zamontowała całość na cmentarzu.