Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Danuta Jakubowska-Kowalska

Dokładne badania chorób wewnętrznych

Lekarskie wizyty domowe
ul. Górna 29, 42-575 Góra Siewierska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Danuta Jakubowska-Kowalska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Danuta Jakubowska-Kowalska i jestem doświadczonym lekarzem internistą. Prowadzę własną specjalistyczną praktykę lekarską, a mój gabinet zlokalizowany jest w miejscowości Góra Siewierska, na terenie województwa śląskiego. Ponadto posiadamy gabinet w: Bytom ul. Zygmunta Starego 1 tel.: 603 176 317
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest prowadzenie specjalistycznej praktyki lekarskiej, w ramach której zajmuję się przeprowadzaniem szczegółowych i dokładnych badań z zakresu interny. Staram się zawsze odpowiednio i indywidualnie podejść do każdego pacjenta w moim gabinecie.

Prowadzony przeze mnie gabinet wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia czy przyrządy, które pozwalają mi na efektywne prowadzenie działalności. Dzięki temu mogę postawić precyzyjną diagnozę oraz sprawnie przejść do procesu wyleczenia poszczególnych schorzeń.

Zajmuję się przede wszystkim interną, czyli leczeniem chorób wewnętrznych. Świadczę pełen zakres opieki internistycznej u każdego pacjenta, bez względu na jego wiek. Leczę choroby metaboliczne czy daję porady odnośnie chorób układu ruchu. Mogę także wykonać szczepienia ochronne dla dorosłych.

Dodatkowo odwiedzam swoich pacjentów w domach, przeprowadzam badania EKG czy badania Holtera, które można przeprowadzić samodzielnie. Odpowiednio wyjaśnię pacjentom, jak korzystać z aparatu Hotlera, a także pomogę uruchomić badanie. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie pacjentów.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, proszę o kontakt z moją poradnią w Górze Siewierskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń