Qbex Glass Przemysław Kozieł

Zabudowy szklane, szklarz

Szklarze
ul. Kościuszki 74A, 42-575 Góra Siewierska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
504 229 445
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 74A, 42-575 Góra Siewierska śląskie

Informacje

O nas
Nasza firma poprzez współpracę z biurami architektonicznymi oferuje swoją pomoc już na etapie projektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient uzyskuje wymożone wnętrze bez konieczności dodatkowej aranżacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykorzystanie rozwiązań spełniających oczekiwania klientów a znajomość materiałów montażowych oraz pomoc w ich doborze powoduje że to klient projektuje własne wnętrze.
Opis działalności
Zabudowy szklane, kabiny szklane, drzwi szklane, szklarz.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo produktów ze szkła. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych i firm.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:
- zabudowy szklane,
- kabiny szklane,
- drzwi szklane,
- drzwi całoszklane,
- kabiny prysznicowe,
- witryny sklepowe,
- balustrady.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości.

Nasze produkty znajdują ogromne zastosowanie, między innymi w budownictwie mieszkaniowym. W tym zakresie oferujemy lustra, balustrady, grafiki na szkle, szkło lakierowane, daszki, wiatrołapy, schody, stropy i balkony francuskie. W zakresie budownictwa przemysłowego oferujemy zabudowy całoszklane na potrzeby biur, witryny sklepowe, palarnie, obudowy szybów windowych, portfenetry. Klientom proponujemy również szkło o podwyższonych parametrach, między innymi szkło antywłamaniowe i kuloodporne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość.

Do przygotowywania projektów używamy nowoczesnych technologii. Dzięki temu klienci mogą sobie wyobrazić efekt końcowy. Od lat współpracujemy również z biurami architektonicznymi, którym oferujemy pomoc na etapie tworzenia projektu.

Szkło jest bardzo często używane podczas aranżacji wnętrz. Ten surowiec sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń, a znajomość materiałów montażowych sprawia, iż możemy pomóc klientom, którzy są na etapie projektowania wnętrza.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń