Rafael Organizacja imprez okolicznościowych

Profesjonalny Catering!

Sale weselne i organizacja wesel
ul. gen. Hallera 7, 41-260 Sławków śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
604 914 972
Rafał Sabuda
507336757
Elżbieta Sabuda
604914972
Rafael Organizacja imprez okolicznościowych

Informacje

Opis działalności
Dom weselny Rafael powstał w 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sławkowie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Rafał Sabuda.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo "Rafael" oferuje kompleksowe usługi z zakresu organizacji imprez, cateringu oraz zakwaterowania. Od tego czasu udało nam się zorganizować liczne uroczystości rodzinne oraz imprezy integracyjne i eventy firmowe. Przestronna sala weselna umożliwia wygodne rozstawienie stołów z uwzględnieniem parkietu tanecznego. Nie wszystkie domy weselne konsultują z Państwem Młodym menu, zaś my doskonale rozumiemy, jak ważnym wydarzeniem w jest wesele i ślub, dlatego uwzględniamy Państwa preferencje w weselnym jadłospisie. Gwarantujemy doskonały caternig, który zapewnia miłą obsługę i wyborne jedzenie. Oferujemy również komfortowe noclegi dla gości (przewidziane na 50 osób).

Nasze przedsiębiorstwo działa także w sektorze kompleksowego zakwaterowania pracowników firm, oferując wygodne i tanie noclegi dla firm w miejscowości Dąbrowa Górnicza.

Zapraszamy do ukoronowania tak pięknego dnia jak własny ślub do Domu Weselnego Rafael. Piękna sala oraz smaczne jedzenie pozostawią niezapomniane wrażenie z przyjęcia weselnego. Po cudownej zabawie oferujemy miejsca noclegowe dla gości weselnych. Dysponujemy również ogrodem przygotowanym do robienia cudownych zdjęć.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kinia_Cu
Dobrze, że zamówiliśmy sobie salę wcześniej. W innym razie nie mielibyśmy tak udanego wesela. Nie wyobrażam sobie robić je gdzie indziej.
M
Maryla
Jak dla mnie rewelacja. Wesele, na jakim tu byłam, było przygotowane perfekcyjnie. Do tego ukłony dla kucharza. Jedzenie pyszne.