Dom Weselny "Rafael"

Profesjonalny Catering!

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Hallera 7, 41-260 Sławków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 914 972
Rafał Sabuda
507336757
Elżbieta Sabuda
604914972
Adres korespondencyjny
ul. Hallera 7, 41-260 Sławków śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo "Rafael" działa od blisko 17 lat oferując kompleksowe usługi z zakresu organizacji imprez, cateringu oraz zakwaterowania. Dom weselny "Rafael" powstał blisko siedem lat temu w miejscowości Sławków (Śląsk). Od tego czasu udało nam się zorganizować liczne uroczystości rodzinne oraz imprezy integracyjne i eventy firmowe.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo "Rafael" działa od blisko 17 lat oferując kompleksowe usługi z zakresu organizacji imprez, cateringu oraz zakwaterowania. Dom weselny "Rafael" powstał blisko siedem lat temu w miejscowości Sławków (Śląsk).

Od tego czasu udało nam się zorganizować liczne uroczystości rodzinne oraz imprezy integracyjne i eventy firmowe. Przestronna sala weselna umożliwia wygodne rozstawienie stołów z uwzględnieniem parkietu tanecznego. Nie wszystkie domy weselne konsultują z Państwem Młodym menu, zaś my doskonale rozumiemy, jak ważnym wydarzeniem w jest wesele i ślub, dlatego uwzględniamy Państwa preferencje w weselnym jadłospisie. Gwarantujemy doskonały caternig, który zapewnia miłą obsługę i wyborne jedzenie. Oferujemy również komfortowe noclegi dla gości (przewidziane na 50 osób).

Nasze przedsiębiorstwo działa także w sektorze kompleksowego zakwaterowania pracowników firm, oferując wygodne i tanie noclegi dla firm w miejscowości Dąbrowa Górnicza.

Zapraszamy do ukoronowania tak pięknego dnia jak własny ślub do Domu Weselnego Rafael. Piękna sala oraz smaczne jedzenie pozostawią niezapomniane wrażenie z przyjęcia weselnego. Po cudownej zabawie oferujemy miejsca noclegowe dla gości weselnych. Dysponujemy również ogrodem przygotowanym do robienia cudownych zdjęć.

wesela, komunie, stypy, przyjęcia okolicznościowe, noclegi, catering, zakwaterowanie po weselu, dom weselny, imprezy integracyjne, wesela dwudniowe, sala weselna, dom weselny, sale na wesele, przyjęcia weselne, organizacja wesela, chrzciny, bankiety,
bal sylwestrowy, studniówki, imprezy firmowe, eventy firmowe, konferencje, sala bankietowa, organizacja konferencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń