Cięcie i wiercenie w betonie grot

Szybkie i skuteczne wyburzenia i rozbiórki budynków

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Szosowa 10, 42-575 Strzyżowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cięcie i wiercenie w betonie grot

Informacje

Opis działalności
W firmie GROT jedną z naszych specjalności są szybkie rozbiórki i wyburzenia budynków. Wykorzystując technikę diamentową do cięcia betonu oraz inny nowoczesny sprzęt skutecznie wyburzamy oraz dokonujemy obróbki betonu. Firmę prowadzi Leszek Lazar, a nasze biuro mieści się w Strzyżowicach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Działalność w branży budowlanej prowadzimy od 1992 roku. Specjalizujemy się w usługach związanych z techniką diamentową, a więc cięciem, wierceniem i obróbką powierzchni betonowych, żelbetowych, ceglanych, kamiennych, czy asfaltowych. Dzięki naszej pracy szybko i niskim kosztem można wprowadzić niezbędne elementy konstrukcyjne w litych bryłach betonowych, jak fundamenty, stropy, czy ściany zbiorników.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, klientom oferujemy również usługi związane z wyburzeniami i rozbiórkami budynków. Korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego, w tym młotów hydraulicznych, szczęk i innych akcesoriów montowanych na koparkach i minikoparkach, a także diamentowych pił i wiertarek, wszystkie prace przeprowadzamy bardzo sprawnie oraz skutecznie.

Współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi na zasadzie podwykonawcy, jak również przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych z terenu całej Polski.

Wybierając naszą firmę ma się pewność szybkiego i bezpiecznego wykonania usługi wyburzeniowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem oraz wejścia na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń