Roko Pphu Robert Kocot

Docieplenia budynków

Prace elewacyjne
ul. Dąbrowska 2f, 42-460 Toporowice śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Roko Pphu Robert Kocot

Informacje

Opis działalności
Firma Roko została założona w 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Toporowicach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Robert Kocot.
Produkty i usługi
Prowadzimy firmę budowlano-remontową. Wykonujemy ocieplenia i docieplenia obiektów. W przedsiębiorstwie Roko oferujemy montaż styropianu, listew dylatacyjnych przyokiennych i parapetów blaszanych. Przeprowadzamy konieczne obróbki blacharskie. Zajmujemy się kołkowaniem i zagruntowaniem. Kładziemy wyrównującą warstwę klejową i tynk cienkowarstwowy. Przeprowadzamy prace elewacyjne. Do naszych obowiązków należy wykonawstwo elewacji wszelkiego typu.

Ponadto w firmie Roko świadczymy takie usługi jak:
- mycie i dezynfekcja budynku,
- malowanie elewacji,
- tynkowanie,
- usługi dekarskie i blacharskie.

Oprócz tego montujemy drzwi i okna. Nakładamy gładzie gipsowe. Wykonujemy sufity podwieszane i zabudowy kartonowo-gipsowe. Zajmujemy się malowaniem i tapetowaniem ścian. Oferta obejmuje układanie glazury i terakoty. W zakres prac wchodzi także montaż paneli, w tym ściennych i podłogowych.

Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je z należytym zaangażowaniem. Dzięki temu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy budowlano-remontowej.
Marki i specjalizacje
Stosujemy materiały takich producentów jak: Paneltech, Farby Kabe, Stomix, Izolbet, Wkrętmet, Kreisel, Austrotherm, Greinplast.
Certyfikaty
Certyfikat Farby Kabe - szkolenie w zakresie: oferty produktowej firmy Farby Kabe Polska, zasad ochrony i renowacji elewacji, wykonywania bezspoinowych systemów ociepleń Kabe Therm, zastosowania i aplikacji produktów firmy Kabe Polska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, będziński, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Katowice, myszkowski, Piekary Śląskie, Sosnowiec, tarnogórski, zawierciański

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
L
Lmo_vovoa
Zleciłem im ocieplenie poddasza. Świetnie się spisali.
S
Sivan7342
Zajęli się remontem mojego mieszkania. Wykonali kawał dobrej roboty.
M
Mirko_orzeszek
Fachowcy. Przez duże F!
R
Rumijek67
Polecam tę firmę remontową. Już nieraz pokazali na co ich stać. Zawsze działają profesjonalnie, a zlecenia kończą na czas :D

Słowa kluczowe

Roko,