Roko PPHU Robert Kocot

Sprawdzona firma remontowa

Wykańczanie wnętrz
ul. Dąbrowska 2f, 42-460 Toporowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Roko PPHU Robert Kocot

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Roko powstało w 2010 roku. Nasza siedziba mieści się w Toporowicach, w województwie śląskim. Firmą zarządza Robert Kocot.
Produkty i usługi
Świadczymy usług budowlano-remontowe. W firmie Roko gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac. Nasza kadra składa się z odpowiednio wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zlecenia realizujemy sprawnie i z dbałością o najwyższe standardy.

Wykonujemy ocieplanie i docieplenia obiektów:
- montaż styropianu,
- montaż listew dylatacyjnych przyokiennych,
- montaż parapetów blaszanych,
- konieczne obróbki blacharskie,
- kołkowanie,
- zagruntowanie,
- położenie wyrównującej warstwy klejowej,
- położenie tynku cienkowarstwowego.

W firmie Roko zajmujemy się pracami elewacyjnymi. Jesteśmy w stanie wykonać elewację wszelkiego typu. W zakres usług wchodzi mycie i dezynfekcja budynku. Tynkujemy i malujemy elewacje. Do naszych obowiązków należy dekarstwo.

Ponadto montujemy panele ścienne i podłogowe. Oferta obejmuje nakładanie gładzi gipsowych. Malujemy i tapetujemy ściany. Przyjmujemy zlecenia dotyczące wykonawstwo sufitów podwieszanych i zabudów kartonowo-gipsowych. Układamy glazurę i terakotę. Zajmujemy się również montażem drzwi i okien.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Marki i specjalizacje
Stosujemy materiały takich producentów jak: Paneltech, Farby Kabe, Stomix, Izolbet, Wkrętmet, Kreisel, Austrotherm, Greinplast.
Certyfikaty
Certyfikat Farby Kabe - szkolenie w zakresie: oferty produktowej firmy Farby Kabe Polska, zasad ochrony i renowacji elewacji, wykonywania bezspoinowych systemów ociepleń Kabe Therm, zastosowania i aplikacji produktów firmy Kabe Polska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, będziński, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Katowice, myszkowski, Piekary Śląskie, Sosnowiec, tarnogórski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Roko,