Maja Dorota Kańtoch Przedsiębiorstwo produkcyjno usługowo handlowo transportowe

Specjalistyczne maszyny budowlane

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Wolności 2 c, 42-595 Twardowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maja Dorota Kańtoch Przedsiębiorstwo produkcyjno usługowo handlowo transportowe

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Maja zostało założone w 2008 roku. Siedziba mieści się w Twardowicach, na terenie województwa śląskiego. Firmą zarządza Dorota Kańtoch.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Maja jest wynajem maszyn budowlanych. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów, którzy bez problemu poradzą sobie z pracami różnego typu. Nasze maszyny są specjalistyczne i nowoczesne. Oferujemy wynajem na okres od 1 dnia do roku.

Wynajmujemy:
- koparki,
- koparko-ładowarki,
- wywrotki,
- ciągniki rolnicze,
- piaskarki,
- agregaty uprawowe,
- kosiarki i mulczery.

Wykonujemy mikro- i makroniwelacje terenu, melioracje i stabilizacje. Do naszych obowiązków należą zagęszczenia, wykopy i nasypy. Ponadto sprzedajemy ziemię przesiewaną. Świadczymy takie usługi jak rozbiórki i wyburzenia. Zajmujemy się również mechanicznym odśnieżaniem terenów utwardzonych. Oprócz tego w zakres oferty wchodzi recykling i zagospodarowanie odpadów budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Maja.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bielski, bieruńsko-lędziński, częstochowski, Gliwice, gliwicki, Katowice, kłobucki, lubliniecki, miechowski, myszkowski, olkuski, pszczyński, raciborski, rybnicki, tarnogórski, wodzisławski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń