Sonex-Pol. Autoryzowany przedstawiciel klimatyzatorów Mitsubishi Electric

Projekt, dostawa i montaż profesjonalnej klimatyzacji

Klimatyzacja
ul. Głowackiego 139, 42-500 Wojkowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Paweł Kowalik
501690848
327694750
Sonex-Pol. Autoryzowany przedstawiciel klimatyzatorów Mitsubishi Electric

Informacje

Opis działalności
Firma Sonex-Pol jest autoryzowanym przedstawicielem urządzeń klimatyzacyjnych japońskiej firmy Mitsubishi Electric. W naszej ofercie znajdą Państwo rekuperatory, kurtyny ciepła, pompy i urządzenia klimatyzujące. Siedziba firmy znajduje się w Wojkowicach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Produkty i usługi
Firma Sonex zapewnia swoim Klientom wykonanie profesjonalnych projektów układów klimatyzujących oraz ich późniejszą dostawę i montaż. W zakresie naszej działalności mieści się również serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszelkich urządzeń klimatyzujących.

Oferowane przez nas urządzenia zapewniają efektywne chłodzenie i grzanie, pracują w sposób cichy i odznaczają się nowoczesną stylistykę dzięki czemu nie ujmują pomieszczeniu i są miłe dla oka. Są one również łatwe i wygodne w obsłudze oraz co najważniejsze – niezawodne.

W Sonex wiemy, że niedostateczna jakość powietrza, zbyt wysoka i zbyt niska temperatura a także nieodpowiedni poziom wilgotności czy zanieczyszczenie powietrza alergenami lub dymem tytoniowym są częstymi przyczynami złego samopoczucia, poważnych chorób, dyskomfortu w pracy lub w domu, a także spadku liczby klientów firmy.

Nasza firma obrała na cel wyeliminowanie tych negatywnych czynników. Zadanie to nie jest łatwe lecz dzięki współpracy z najlepszymi światowymi producentami takimi jak m. in. MITSUBISHI ELECTRIC mamy możliwość je spełnić. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas urządzenia klimatyzacyjne w pełni poprawią Państwa samopoczucie.

W ofercie znajdują się:
Mitsubishi Electric - Seria M
System Split i Multi-Split
MSX system Multi-Split chłodzący dla 2 do 4 jednostek
MXZ systemy Inwerterowe Multi-Split chłodząco-grzejące jednostek wewnętrznych
MXZ system Power-Multi chłodząco-grzejący dla 2 do 8 jednostek wewnętrznych
Sterowanie "A-control" dla inwertera serii M
Akcesoria Seria M
Marki i specjalizacje
Firma P.H.U. SONEX-POL od początku swojej działalności tj. od roku 1990 jest autoryzowanym przedstawicielem urządzeń klimatyzacyjnych japońskiej firmy MITSUBISHI ELECTRIC.

Urządzenia MITSUBISHI ELECTRIC posiadają atesty higieniczne wystawione przez PZH.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń