Geopol

Pomiary, wytyczenia i doradztwo geodezyjne

Geodezja
ul. Głowackiego 75, 42-580 Wojkowice śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 reviews) napisz opinię
Geopol
ul. Głowackiego 75, 42-580 Wojkowice śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
600364478
692458966
Geopol

Informacje

Opis działalności firmy Geopol w Wojkowice
W Przedsiębiorstwie Geopol zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług geodezyjnych już od 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wojkowicach na terenie województwa śląskiego, a założycielem jest Sebastian Polak. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Geopol działamy prężnie już od niemal dwóch dekad. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju prac geodezyjnych. Świadczymy dla Państwa usługi o najwyższej jakości. Fakt ten wynika z doświadczenia naszych pracowników, a także nowoczesnego i dokładnego sprzętu, którego używamy w swojej pracy. Dysponujemy komputerami z niezbędnym z oprogramowaniem.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także przedstawicielami firm i instytucji, w szczególności z firmami budowlanymi, biurami projektowymi, zakładami przemysłowymi i administracją samorządową. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji małych i przemysłowych obiektów. Służymy Państwu doradztwem na każdym etapie prac.

Nasze usługi to między innymi:

- pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
- aktualizacja map zasadniczych do celów projektowych,
- numeryczne opracowania kartograficzne,
- rozgraniczenia nieruchomości,
- wznowienia znaków granicznych,
- podziały nieruchomości,
- dokumentacja do celów prawnych,
- badanie stanów prawnych nieruchomości.

Oferujemy także pomiary realizacyjne, takie jak tyczenie sieci uzbrojenia podziemnego i obiektów liniowych oraz powierzchniowych. Przeprowadzamy szeroki zakres pomiarów inżynierskich, tworzymy mapy numeryczne w środowisku Autocad, wykonujemy także cyfrowe opracowania kartograficzne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Zasięg działania
Firma Geopol z lokalizacji: Wojkowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

geodeci

09.03.2022

Geopol dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu swoich pracowników cieszy się stabilną pozycją na lokalnym rynku usług geodezyjnych. Firma oferuje obsługę geodezyjną inwestycji osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Zajmuje się pomiarami geodezyjnymi, badaniem gruntu oraz opracowaniem niezbędnej dokumentacji dla notariusza czy do sądu.

pomiary

22.05.2022

Chcesz ruszać z budową domu i szukasz geodety? Zgłoś się do nas. W Geopol zajmiemy się pomiarami, przygotowaniem map do celów projektowych oraz sporządzimy dokumentację geodezyjną. Służymy fachowym doradztwem, a powierzone nam zadania zawsze wykonujemy na czas. Zajmujemy się też rozgraniczaniem nieruchomości czy wznawianiem znaków granicznych.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
K
Kamila
Tyczyli dla nas obiekty i wykonali wszystkie pomiary. Dzięki nim szybko ruszyliśmy z inwestycją. Cała dokumentacja i mapy wykonane bezbłędnie.
E
Edek
Wykonali dla mnie mapy. Wszystko naniesione. Dostałem pozwolenie na budowę. To godna zaufania firma geodezyjna.

Słowa kluczowe

mapy,