Eko-Dom Fhu Piotr Grząśko

Preparaty czyszczące i hydrofobowe do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego

Chemia budowlana
ul. Piaski 71, 42-580 Wojkowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eko-Dom Fhu Piotr Grząśko

Informacje

Opis działalności
Firmę Eko-Dom prowadzimy od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wojkowicach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Piotr Grząśko.
Produkty i usługi
Witamy w świecie specjalistycznych preparatów do czyszczenia i ochrony budowli i jednocześnie dziękujemy za okazanie zainteresowania naszymi produktami. Jesteśmy polskim producentem środków do powierzchniowej oraz wgłębnej, oleo i hydrofobowej impregnacji wszelkich podłoży mineralnych — w tym także tkanin czy szkła, do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Do Państwa potrzeb przygotowaliśmy preparaty, które po zaaplikowaniu nie tworzą potocznie rozumianej powłoki, nie zmieniają pierwotnego koloru i stopnia połysku impregnowanej powierzchni, także środki, które pozwalają kolor uwypuklić, uzyskując trwały efekt tzw. mokrej cegły. Uzupełnieniem oferty są środki czyszczące, do usuwania wszelkiego rodzaju osadów i wykwitów, a także preparaty do usuwania tłuszczów, grzybów i mchów o szerokim spektrum zastosowania. Wiele z tych preparatów wywodzi się z technologii wojskowych i początkowo zarezerwowane były jedynie dla wojska. Myślą, która przyświecała ich twórcom, było stworzenie preparatów ochronnych, które pozwoliłyby na zachowaniu w czystości broń, ekwipunek i mundury nawet po zanurzeniu ich w wodzie czy błocie. Ta technologia jest już obecnie powszechnie dostępna w przemyśle motoryzacyjnym czy w budownictwie, a jej część odnajdą Państwo także w naszej ofercie.

Preparaty, które oddajemy w Państwa ręce, są efektem ponad 10-letniego doświadczenia w branży budowlanej, szerokiej wiedzy z zakresu fizyki budowli oraz pasji w tworzeniu coraz to ciekawszych i doskonalszych związków chemicznych, w odniesieniu do zastosowania w codziennym życiu i otaczającej nas rzeczywistości. Życzymy Państwu wielu radości z obcowania z marką Renoval w swoim otoczeniu.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Usługi budowlane:
ścianki działowe g/k
montaż płyt g/k na kleju i stelażu
montaż płyty do suchej zabudowy
sufity podwieszane
montaż paneli, listew
montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
montaż parapetów
układanie glazury oraz terakoty
docieplenia poddaszy
zabudowy kominków
prace rozbiórkowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń