Edward Koenig Firma Usługowa Usługi Koparką

Koparko-ładowarka z operatorem - wynajem na atrakcyjnych warunkach

Wynajem maszyn budowlanych
43-386 Świętoszówka 141 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Edward Koenig Firma Usługowa Usługi Koparką

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się realizacją prac ziemnych przy wykorzystaniu koparko-ładowarki marki CAT. Oferujemy wynajem maszyny budowlanej wraz z operatorem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Świętoszówce, na terenie województwa śląskiego. Nad realizacją naszych usług czuwa właściciel, Edward Koening. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Tym z Państwa, którzy planują inwestycją budowlaną, polecamy wynajem naszego niezawodnego sprzętu marki CAT 428E. Jest to koparko-ładowarka, która posiada niezawodny i wydajny silnik, który podczas realizacji robót ziemnych, nie zużywa dużej ilości paliwa. Maszyny budowlane tej marki odznaczają się doskonałym układem hydraulicznym, dużą mocą w trakcie prac na trudnych nawierzchniach, wysoką wydajnością ładowarki i dalekim wysięgiem koparki. Dzięki tym wszystkim parametrom jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zadanie powierzone nam przez Klienta. Specjalizujemy się w wykopach, takich jak:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod przyłącza,
- wykopy pod kanalizację,
- wykopy pod wodociągi,
- wykopy pod oczka wodne i stawy,
- wykopy pod ogrodzenia.

Przeprowadzamy również niwelację, czyli równanie terenu. Za pomocą łyżki mamy również możliwość przetransportowania ziemi, czy innych materiałów budowlanych.

Nasza koparko-ładowarka to sprawdzony sprzęt, który przechodzi regularne kontrole. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo podczas realizacji inwestycji w zakresie robót ziemnych. Oferujemy wynajem sprzętu na bardzo korzystnych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu - firma ze Świętoszówki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń