Akro PPHU

Producent spawanych, zgrzewanych i wciskanych krat pomostowych

Artykuły metalowe
ul. Dworkowa 11, 43-512 Bestwinka śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(32) 214 13 87
322141387
604861072
Akro PPHU

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Akro znajduje się w Bestwince, koło Bielska-Białej, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji krat metalowych. Od 1996 roku wysyła swoje konstrukcje do klientów z Polski i z zagranicy.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, atrakcyjne cenowo i produkowane na zamówienie. Takie są wyroby przedsiębiorstwa Akro. W ciągu 7-10 dni firma wytwarza solidne konstrukcje o wymiarach i kształtach wymaganych przez kupującego. Elementy produkowane są ze stali nierdzewnej, czarnej i cynkowanej ogniowo takimi metodami jak spawanie, wciskanie i zgrzewanie. Przykładem oferowanych przez Akro krat pomostowych są stopnie schodowe o małych i dużych wymiarach. Wykonywane są z listwami antypoślizgowymi i miejscami na śruby albo jako konstrukcje do układania i mocowania uchwytami. W ofercie znajdują się również:
-kraty antypoślizgowe serratowane,
-wycieraczki do obuwia,
-szalunki.

Wycieraczki wytwarzane są w ramie z kątownika gorącowalcowanego, która wypełniania jest kratą pomostową z oczkami różnej wielkości.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie Akro. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia firmowych wyrobów najlepiej wejść na stronę internetową. Można także zadzwonić albo napisać e-maila z pytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Specjaliści od krat pomostowych. Ich wyroby są wytrzymałe i przystępne cenowo.