Kbud Paweł Kowalczyk

Remonty kuchni i łazienek

Wykańczanie wnętrz
ul. Zdrojowa 60, 43-356 Bujaków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
696 446 792
Adres korespondencyjny
ul. Zdrojowa 60, 43-356 Bujaków śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Kbud umiejscowiona jest w Bujakowie, na terenie województwa śląskiego. Od jakiegoś czasu już funkcjonujemy w branży budowlanej. Właścicielem jest Paweł Kowalczyk.
Produkty i usługi
Przede wszystkim prowadzimy usługi remontowo-budowlane. Widząc duże zainteresowanie owymi pracami postanowiliśmy zainwestować w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy szybciej i dokładniej wykonywać zlecenia. Obecnie Klienci są bardzo świadomi i dobrze wiedzą czego oczekują. Dla ans to duże wyzwanie, lecz jesteśmy gotowi je przyjąć.

Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu remontów domów i mieszkań. Zapewniamy wysoką jakość i nietuzinkowe podejście do aranżacji. Do naszych głównych zadań nalezą remonty łazienek i kuchni.

Proponujemy układanie glazury oraz paneli. Oferujemy stawianie ścianek działowych karton gips i montaż sufitów podwieszanych. Ponadto montujemy też okna i drzwi. Realizujemy również prace dekarskie. Naprawiamy i kładziemy nowe dachy.

W skład naszych usług wchodzą docieplenia poddaszy i adaptacja ich na pomieszczenia mieszkalne. Prowadzimy też czynności elewacyjne. Docieplamy budynki oraz odnawiamy elewację. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń