Fundacja Klimczok

Całodobowa opieka nad seniorem

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Klimczoka 82, 43-360 Bystra śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fundacja Klimczok
ul. Klimczoka 82, 43-360 Bystra śląskie
NIP
9372684554
Telefon
Fundacja Klimczok

Informacje

Opis działalności firmy Fundacja Klimczok w Bystra
Fundacja Klimczok prowadzi Dom Pomocy Społecznej w Bystrej. Troskliwą opieką otaczamy w nim osoby w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chore. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dom spokojnej starości w Bystrej to miejsce, w którym zajmujemy się całodobową opieką nad seniorami. Do naszego domu opieki przyjmujemy na podstawie prywatnej umowy lub skierowania z gminy. Osobami starszymi i przewlekle chorymi opiekujemy się już od ponad dekady.

W naszym domu seniora nie ma barier architektonicznych, co oznacza, że osoby niepełnosprawne mogą w nim poruszać się bez żadnych utrudnień.

Zapewniamy zakwaterowanie w jasnych i schludnych pokojach, które możemy wyposażyć w meble. Mamy pokoje jedno-, dwu-, trzy- i wieloosobowe. Obiekt składa się również z sali dziennego pobytu, sali rehabilitacyjnej, gabinetu psychologa czy sali do terapii zajęciowej z aneksem kuchennym.

Nasi pensjonariusze mogą regularnie korzystać z usług lekarza POZ. Organizujemy też wizyty u lekarzy specjalistów. Służymy wsparciem w załatwianiu spraw osobistych i podstawowych czynnościach życiowych.

Dokładamy wszelkich starań, by w domu panowała rodzinna atmosfera.

Zasięg działania
Firma Fundacja Klimczok z lokalizacji: Bystra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń