Zabi Sp. z o.o.

Sprzedaż oraz regeneracja kół i akcesoriów kołowych

Artykuły gumowe
ul. Dworska 22, 43-354 Czaniec śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(33) 810 97 44
Adres korespondencyjny
ul. Dworska 22, 43-354 Czaniec śląskie

Informacje

Opis działalności
Zabi jest sklepem internetowym, oferującym sprzedaż różnego rodzaju kół i akcesoriów kołowych. Sprzedażą i regeneracją kół zajmujemy się już od 1990 roku. Nasze biuro mieści się w Czańcu w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Szukasz sprawdzonego dostawcy kół tworzywowo-gumowych? Zabi jest dla Ciebie rozwiązaniem! Oferujemy ogromny wybór kół, rolek i części. Z łatwością przejrzyj kilkadziesiąt dostępnych modeli. Wybierz, interesujący Cię produkt. Dzięki błyskawicznej dostawie zamówione koła momentalnie znajdą się w Twoim domu lub magazynie.

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

- koła metalowo-gumowe,
- koła do pojemników na śmieci,
- koła do kosiarek,
- koła poliamidowe,
- koła polipropylenowe,
- koła aluminiowo-gumowe,
- koła meblowe,
- zestawy do montowania kół,
- rolki tworzywowe i metalowe,
- wózki i akcesoria do bram.

Chcesz, aby zakupione przez Ciebie koła przetrwały latami? Skorzystaj z usług regeneracji kół! Proponujemy oblewanie kół irolek poliuretanem. W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy właściwą twardość poliuretanu. Jest to materiał wytrzymały na ścieranie, wpływ wody i wszelkie czynniki atmosferyczne. Regeneracja przebiega bardzo szybko. Cały proces składa się z trzech etapów. Zrywania starej powłoki z elementów tocznych, zalewania nowej powłoki oraz obróbki mechanicznej powierzchni.

Nie tylko sprzedajemy i regenerujemy koła, ale także świadczymy masę dodatkowych usług. Osoby wybierające Zabi, mogą skorzystać między innymi z usług obróbki skrawaniem lub usług wykonywania wyprasek z tworzyw sztucznych na wtryskarkach.

Zachęcamy do przejrzenia bogatej oferty naszych produktów w sklepie internetowym. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Czańcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mikołaj
Widać, że firma cały czas się rozwija. W ofercie mają koła przydatne dla każdej branży. My cały czas kupujemy koła meblowe, jednak ostatnio zdecydowaliśmy się też skorzystać z usług regeneracji kół. Bardzo dobry wybór.