Posadzki PINTA -Wylewki betonowe, przemysłowe DST

Dystrybucja powłok posadzkowych

Posadzki przemysłowe
ul. ks. Barabasza 23/30, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Posadzki PINTA -Wylewki betonowe, przemysłowe DST

Informacje

Opis działalności
Posadzki Pinta to firma, której właścicielem jest Sebastian Pinta. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest wykonywanie betonowych posadzek przemysłowych. Siedziba firmy znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi

Nasza firma skupia się głównie na wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowych, zacieranych mechanicznie z wykorzystaniem systemu DST. Posadzki wykonywanie przez naszą wykwalifikowaną kadrę znajdują zastosowanie głównie w halach magazynowych, warsztatach, garażach, fabrykach, na parkingach, placach składowania, centrach logistycznych, obiektach narażonych na małe, średnie i duże natężenie ruchu i obciążenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- zacieranie posadzki,
- utwardzanie posadzki,
- izolacja pozioma,
- izolacja pionowa,
- niwelacja.

Realizujemy zlecenia, począwszy od przygotowania podłoża, poprzez wykonywanie instalacji kanalizacyjnych, odwodnień liniowych, okucia aż do finalnego wykonania, utwardzonej posadzki przemysłowej zacieranej mechanicznie.

Nasi klienci mogą być pewni, że doświadczenie i wieloletnia praktyka oraz zastosowania sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, posiadających niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności przyczynią się do wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Posadzki Pinta z Czecowic-Dziedzic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oświęcimski, bielski, pszczyński, cieszyński, suski, Katowice, bieruńsko-lędziński, wadowicki, Jastrzębie-Zdrój, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń