Posadzki Pinta-Wylewki betonowe, przemysłowe DST

Posadzki przemysłowe z betonu i innych surowców

Posadzki przemysłowe
ul. ks. Barabasza 23/30, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
(8 reviews) napisz opinię
Posadzki Pinta-Wylewki betonowe, przemysłowe DST
ul. ks. Barabasza 23/30, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
Telefon
Posadzki Pinta-Wylewki betonowe, przemysłowe DST

Informacje

Opis działalności firmy Posadzki Pinta-Wylewki betonowe, przemysłowe DST w Czechowice-Dziedzice
Posadzki Pinta to firma założona przez Sebastiana Pintę w 2017 roku. Zajmuje się wykonywaniem betonowych posadzek przemysłowych. Jej siedziba znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Firma skupia się głównie na wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowych, zacieranych mechanicznie z wykorzystaniem systemu DST. Posadzki takie, wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę, znajdują zastosowanie głównie w halach magazynowych, warsztatach, garażach, fabrykach, na parkingach, placach składowania, centrach logistycznych oraz wszelkich obiektach narażonych na małe, średnie i duże natężenie ruchu i obciążenia.

Firma realizuje zlecenia, począwszy od skuwania starych nawierzchni, poprzez przygotowanie podbudowy, prace spawalnicze, wykonywanie instalacji kanalizacyjnych, odwodnień liniowych, okuć, wykonanie utwardzonej posadzki przemysłowej zacieranej mechanicznie wewnątrz i na zewnątrz budynków aż po finalne zabezpieczenie powłokowe betonu. Klienci mogą być pewni, że doświadczenie i wieloletnia praktyka oraz zastosowania sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, posiadających niezbędne atesty oraz deklaracje zgodności przyczynią się do wysokiej jakości wykonywanych usług.


Firma zachęca do odwiedzenia strony internetowej, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na temat świadczonych usług oraz zaprasza do kontaktu.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Posadzki Pinta-Wylewki betonowe, przemysłowe DST z lokalizacji: Czechowice-Dziedzice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, bielski, bieruńsko-lędziński, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, oświęcimski, pszczyński, suski, wadowicki, żywiecki

Opinie

(8 reviews) napisz opinię
G
GunalczyK
Firma godna polecenia. Kompetentni pracownicy i piękne wykonanie.
A
Arek
Wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają, czy warto zainwestować w położenie posadzek betonowych, odpowiem, że warto! Zlećcie tylko to zadanie sprawdzonej firmie takiej jak Posadzki Pinta. Osobiście polecam!
T
Tomcio_643
Porządna i solidna robota, zlecenie wykonane na czas i bardzo estetycznie.
J
Jacek
Mają duży wybór środków do ochrony posadzek i jako dystrybutor renomowanej marki oferują za nie niskie ceny. Często u nich kupuję i polecam innym.
N
Norbert
Firma Pana Sebastiana przeprowadza w moich magazynach naprawy posadzek betonowych, trzymają się ustalonych terminów, co jest ważne w funkcjonowaniu mojego przedsiębiorstwa. Naprawa zawsze przebiega sprawnie i nie zakłóca pracy.
Ł
Łucja
Firma wykonała posadzki betonowe w naszych halach produkcyjnych. Są świetnie położone i dobrze zabezpieczone. Mimo intensywnego użytkowania nadal pięknie wyglądają. Polecam tę firmę w 100%.
O
OSiR
Polecam.
P
Piotr
Posadzki Pinta, to wysokiej jakości usługi. Polecam jestem zadowolony.