Kozieł Danuta Premier-Sped

Sporządzanie formalności związanych z odprawą celną.

Agencje i składy celne
ul. Mazańcowicka 70, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Kozieł Danuta Premier-Sped
ul. Mazańcowicka 70, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
NIP
5481034250
Telefon
Kozieł Danuta Premier-Sped

Informacje

Opis działalności firmy Kozieł Danuta Premier-Sped w Czechowice-Dziedzice
Siedziba firmy Premier Sped znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach z zakresu odpraw celnych i spedycji. Właściciele przedsiębiorstwa jest Danuta Kozieł.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Premier-Sped są kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa we wszelkiego rodzaju sprawach celnych. Możemy Państwu zaproponować organizowanie odpraw celnych, w tym procedury uproszczonej. Pomożemy także w komplementacji dokumentów DWC, TP, SAD, CMR, TIR, WPR, EUR1.

Oferujemy także:
- wnoszenie wszelkiego rodzaju odwołań i wniosków w sprawach celnych,
- sporządzanie wszelkiego rodzaju deklaracji (VAT-24, AKC-U etc.),
- dokonywanie formalności celnych dotyczących paczek pocztowych.

W ofercie naszej firmy mogą Państwa również znaleźć gwarancje T-1 i T-2 realizowane w ramach Wspólnej Procedury Tranzytowej. Podmioty gospodarcze obsługujemy przy użyciu systemu NCTS, wraz z najnowszymi jego funkcjami, jak na przykład automatyczna obsługa zabezpieczeń tranzytowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, zachęcamy również do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy z firmą Premier-Sped.
Zasięg działania
Firma Kozieł Danuta Premier-Sped z lokalizacji: Czechowice-Dziedzice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
E
Ewa
Skorzystanie z usług tej firmy to wygoda i spora oszczędność czasu. Nie trzeba się nawet fatygować do Urzędu Celnego, wystarczy dostarczyć firmie dokumenty.
M
Mateusz
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Premier Sped. Zajęli się pełną dokumentacją związaną z cłem i przewozem towarów. Polecam!
A
R
Agata R.
Firma warta skorzystania z usług. Bardzo duży profesjonalizm, firmę znalazłam na Panoramie dlatego piszę ten komentarz tutaj. Polecam!
M
J
Mariusz Jasitczak
Polecam !