Popularna PHU

Asortyment dla chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji

Klimatyzacja
ul. Renarda 12b, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Popularna PHU

Informacje

Opis działalności
Punkt handlowy hurtowni Popularna znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo prowadzi na terenie Polski kilka oddziałów, a jego główna siedziba znajduje się w Warszawie. Od 1990 roku specjalizuje się w sprzedaży urządzeń i komponentów klimatyzacyjnych.
Produkty i usługi
Klimatyzacja to system służący do obniżania temperatury wewnątrz pomieszczeń. Klimatyzatory używane są w biurach, zakładach przemysłowych, a także w hotelach i coraz częściej w domach i mieszkaniach. Sprawdzone i niezawodne klimatyzatory sprzedawane są przez hurtownię Popularna. Można wśród nich wymienić:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Dostępne są urządzenia wielu marek, w tym Sharo, Indesit, Hyundai i LG.

Poza samymi klimatyzatorami sprzedawane są pompki skroplin, systemy urządzeń dachowych, rury miedziane i wsporniki. Ponadto można zakupić czynniki chłodnicze i preparaty do czyszczenia klimatyzatorów.

Poza wymienionymi produktami firma sprzedaje agregaty, sprężarki chłodnicze, chłodnice i skraplacze wraz z armaturą. Dodatkowo dostępne są wentylatory do instalacji wentylacyjnych i części zamienne do urządzeń małego i dużego AGD.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie hurtowni Popularna. Po więcej warto wejść na stronę internetową.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje narzędzia dla chłodnictwa i wentylacji marki Black Diamonds. Ponadto w ofercie znajdują się produkty Hyundai,Aspen, Siccom, Sauermann i wielu innych producentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń